Crysis 2 ara sahneleri Türkçe dublajlı değil

Cihan Koç

Femtopat
Daha fazla  
Oyunu indirdim yamasını kurdum en baştaki ara sahneden itibaren ilerleyen ara sahnelerde oyun İngilizce normal oyun içi konuşmalarda ise Türkçe onda bir sorun yaşamıyorum ancak yarım yamalak bir dublaj olması pek sarmıyor. İnternette araştırdığımda orijinal platformlardan (EA Games, Game Pass, Steam gibi) bunlarda da birkaç kişi benimle aynı sorunu yaşamış. İnternette araştırdıktan sonra oyunun dosyalarındaki .pak dosyasını English'ten Turkish'e çevirdim ve System. CFG dosyasında g_language= değişkenini de Turkish olarak değiştirdim (yani sorununu çözenler bu şekilde yaptıklarını yazmış) bunu yaptığım zaman ara sahnelerdeki ses tamamı ile kaybolmakta. Bu sorunu daha önce yaşayıp çözüme kavuşturan birileri varsa yardımcı olabilirler mi? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şuranın bi ekran görüntüsünü atar mısın?
1714703422675.png

Şuranın bir ekran görüntüsünü atar mısın?
Eki Görüntüle 2185250

Attığın SS'de not defteri kısmında language kısmında Turkish yazıyor ama hala aynı.

Şuranın bir ekran görüntüsünü atar mısın?
Eki Görüntüle 2185250

Lütfen yardım et 2 gündür bilmediğim kurallardan dolayı kısıtlanıp duruyorum hesabımı yeni açtım. Ben de isterim ki oyunum orijinal olsun ama değil. Neden sırf korsan kullandığım için yardım etmeyi göz ardı ediyosunuz.

Son düzenleme:
Korsana destek yok.

Attığın SS'de not defteri kısmında language kısmında turkish yazıyor ama hala aynı.

Lütfen yardım et 2 gündür bilmediğim kurallardan dolayı kısıtlanıp duruyorum hesabımı yeni açtım. Ben de isterim ki oyunum orijinal olsun ama değil. Neden sırf korsan kullandığım için yardım etmeyi göz ardı ediyosunuz.

Çünkü bu forumun yıllardır değişmeyen bir kuralı bu kuralı çiğniyorsunuz ve neden bizim çiğnemediğimizi soruyorsunuz bu absürt ve ironik değil mi?

Artı -1 Eksi

Yeni konular

Geri
Yukarı