Crysis 2 Remastered hakkında ne düşünüyorsunuz?

Gülhane Gazozu

Hectopat
Yaklaşık 2 gün civarı Türk oyuncularının çok sevdiği oyun Crysis 2 Remastered görüntüleri yayınlandı ve büyük ihtimal Crysis 3 Remastered olacak, ne düşünüyorsunuz?
Bence remake olmalıydı. Keyifli forumlar dilerim...

Crysis serisi hayranı olarak gereksiz buldum. Remake ya da remastered ihtiyacı yok oyunun. Zamanın ötesinde grafiklere sahipti zaten.

2011 yılında çıkmış olan bir oyun Remaster olabilir. Sonuçta arada 10 yıl var. Ancak bu eğer oyunun grafik motoru eski ise yapılır. Crysis 2 hem grafiksel anlamda, hem de oynanış anlamında gayet iyi bir oyun. Bu yüzden Remaster sürümünü oldukça gereksiz buluyorum. Arada ki Warhead'a ne oldu? Bunu sorgulayan görmedim. Bana göre de Warhead olmalıydı.

Para bol geldi herhalde. Crysis Remastered ile önceki oyun arasında çok az fark var neredeyse. Hataların bazıları hala düzelmemiş ve gereksiz gereksiz droplar mevcuttu.

Crysis 2'yi geçin, önceki oyuna bile remastered gereksizdi. Crysis 1'in yarım kalan hikayesini tamamlasalardı, ve bu işi bug ve optimizasyon sorunu olmadan yapsalardı, işte o zaman heyecanlanırdım. Şu an Crysis 2 Remastered çıkmış ya da çıkmamış, umurumda değil açıkçası.

Crysis serisi zaten taş gibi grafikleri olan bir oyun serisi. Remastered yapmak yerine optimizasyon sorunlarını düzeltip, sağlam bir remake yapmalarını tercih ederdim Remastered gereksiz bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı