Crysis 3 Alınmalı Mı?

Peki şu MP'de Hunter Mod mu ne vardı galiba. Sadece ok kullanıyorsun. O mod pek ilgi görmüştü hoşuna gitti mi?

Harita 16 kişilik, 2 kişi Avcı 14 Kişi cell askeri oluyor. Avcıyken askeri öldürüp kendi tarafına çekiyorsun. Askersen git saklan bi yerde zaman geçtikçe xp kazanıyorsun. Gayet güzel bir mod benim hoşuma gitti. Ama insanlar daha çok ölümüne takım karşılaşması oynuyor yada ölüm karşılaşması. Ben takımdan çok tekli olana giriyorum önüme gelen padara küdere giriyorum :D Tüm oyun modları zevkli tüm haritalar güzel.

Müze haritası bende kasıyor, büyük olduğu için o yüzden onda oynamıyorum ama diğer tüm haritalar güzel. Bir de oyunun sonra haritası olan merkezi mağara var. Hikaye modundada son harita oydu. O haritada ben çok zorlanıyorum bilmediğim için ama seni bilemem :D Tabi tüm haritalar bunlar değil. Benim sevdiklerim Brooklyn_Bridge-Skyline-Williamsburg-Hydro_Dam daha ne kaldı diyeceksin :D bi kaç tane daha var bi de dlc ile gelen lost islands var işte.

Tamam :) Ekliyorum şimdi. Büyük ihtimalle yarın alıcam. Oynarız arada birlikte :)

- - - Güncellendi - - -

Arkadaşlar aldım oyunu. Herkese tavsiyeleri için çok teşekkür ediyorum.

prJYoJZ.jpg

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı