Crysis 3 nasıl Türkçe yapılır?

ftlX0

Kilopat
İyi Sosyaller. Xbox uygulaması üzerinden Game Pass ile Crysis 3'ü indirdim bir sorun yok. Ama oyun Türkçe olmuyor. System CFG dosyasına turkish yazdım. Direk kabul etmedi kopyasını yapıp turkish yazıp koydum siyah ekran. Bir yerden turkish pak dosyası falan koymuştum, adını değiştirip English yaptım, orijinal adıyla yaptım. Yine siyah ekran. Yani durum bu bilen varsa yazarsa sevinirim. İyi akşamlar.

Kullandığın Yama'nın güncel olduğunu kontrol etmeni öneririm. Benim bildiğim kadarıyla oyunu indirdiğiniz zaman otomatik olarak Türkçe dil desteği ile iniyor. Ayarlar kısmından dil seçeneklerinde Türkçe olması lazım.

Kullandığın Yama'nın güncel olduğunu kontrol etmeni öneririm. Benim bildiğim kadarıyla oyunu indirdiğiniz zaman otomatik olarak Türkçe dil desteği ile iniyor. Ayarlar kısmından dil seçeneklerinde Türkçe olması lazım.

Oyunda dil değiştirmek gibi bir seçenek yok maalesef.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu linkteki arkadaşın yaması çalıştı. Benimle aynı sorunu yaşayanlar için linki bıraktım.

Ara sahnede ses gelmemesi içinde bu konuya baktım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı