Crysis 4 Çıkacak mı ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Anlamazsın.

- - - Güncellendi - - -

Crysis 3 lemesinin hikayesini çoğu insan hala anlamadı. Eğer cidden anlamak isteyen varsa konuşabiliriz. Hatta bir sonraki oyunda neler olabileceğini ben az çok tahmin edebiliyorum. İsteyenler varsa söylesin. Skype üzerinden anlatabilirim.

Yiğit bak Crysis 1'i oynamadan direkt Warhead'i oynarsan kafan iyice karışır. En iyisi sen sırasıyla oyna ;)

Cevap icin sagol.

- - - Güncellendi - - -

Benim bir toshiba t130 series 18g bilgisayarim var. Ne dersiniz crysis warhead bu bilgisayarda duzgun oynanir mi ?(lutfen bu bilgisayari google da bakip oyle yorum yazin )

Son düzenleyen: Moderatör:
Google'a bakınca ne olacak? Baktım. Intel Graphics Media Accelerator 4500M ekran kartı var. Mario bile oynayamayacağınız bir ekran kartı maalesef.

Cevat Yerli bizzat söyledi bana: Eğer bir iptal söz konusu olmassa kesin olarak çıkacakmış. hayırlı uğurlu olsun. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Senaryoya gerek yok grafik bulurlarsa çıkartırlar. :)

Merak ettiğim şey oyunun sonunda yeni teknolojiler demişti. Malesef raptor ekibi gitti. Onun yerine bir askeri yada robotu oynayacağız. Büyük ihtimal bir robot. Çünkü Crysis 3 multıplayer ın da robotları oynuyorduk.

Cevat YERLİ bu konu için 'CRYSİS4 çıkacak ama başka bir adla çıkacak' diye bir açıklama yaptı ama kararları iptal olmassa yada Crynet üyelerinden biri işi bırakmassa çıkacak.

Bence Crysis 4 çıkmalı ama bu adda çıkmamalı.Artık Crynet 'CRY' gibi isimlerle oyun yapmaması gerekiyor bence.Sanırım Crynet'in kurulmasıda Crysis oyununa bağlı.Ama Crynet Crysis 4'ün hikayesini öyle bir yapmalıki...Oyun herkezi çekmeli.

Crysis 1,Warhead,2,3 sırasıyla hepsini oynadım.İçlerinden en beğendiğim oyunlar Crysis 2 ve Crysis Warhead'di.Çünkü hikayesi ortada kalmayan en güzel oyunlar bana göre onlar.

Bu arada Warface oyununu sevmedim.Nedeni ise Crysis serisinin 2. sini yaratmak gibi birşey yapmışlar.Şimdide gelelim Rise oyununa,Ryse oyunu bence Skyrim'in kopyası olmuş.

NOT:Beni Crysis serisine çeken şeyler Grafikler ve en önemlisi Hikaye...

Arkadaşlar Crysis 3 çok kısaydı bölümleri, oyun kısa bitti, bana öyle geldi. Sizce ? :cool:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı