Crysis 4 Duyuruldu

@RogStrix, Crytek çok uğraştı. Hatta bu parasızlık yüzünden birinci oyunlarının çoklu oyunculu serveri kapatılmıştı diye hatırlıyorum. Ben de oynuyordum, üzülmüştüm açıkçası ama bu saatten sonra bir sıkıntı olmaz umarım.

@RogStrix, Crytek çok uğraştı. Hatta bu parasızlık yüzünden birinci oyunlarının çoklu oyunculu serveri kapatılmıştı diye hatırlıyorum. Ben de oynuyordum, üzülmüştüm açıkçası ama bu saatten sonra bir sıkıntı olmaz umarım.
İnşallah hocam .Biz bir takım dahi kurmuştuk ..... İnşallah eskisi gibi olur.

Anlık ekran kartlarımız...
1643216843892.png

Aslında Şöyle bir şey var hocam .
Kısaca anlatayım Nomed'in dahi ne olduğu bilinmiyor.(Kitapda ölüyor ama gerçeği yansıtmaz) Hikaye kopukluğu 1 ve 2 arasında.
Cell firmasının bizi öldürmesinin amacı Giysimizi jacob hargreave'ye vererek Kendisini ayağa kaldırmak.(Tabi kendisi denize boyladı )
Kadınlar hakkında ufacık bir toz tanesi bilgi bulumamakta :) .
Manitalarımızı elimizden alamazlar. :)
Nomad kitapta ölmüş ancak bir buharlaşma, çözünme olayı geçmemiş galiba.

CELL'in neden düşman olduğu olayından bahsediyorum hocam, amaçları bir adama nano giysi kazandırmak orası tamam da... ilk oyundan sonra ne oldu da CELL düşman oldu?
Sormak istediğim buydu.

Crysis 4 duyuruldu

Crysis 4 resmi olarak duyuruldu. Crytek bünyesinde geliştirilen Crysis serisinin yeni oyunuyla ilgili söylentiler devam ediyordu. Serinin ilk 3 oyunun ardından gözler 4. oyuna çevrilmişti. Yıllarca süren sessizlik bugün bozuldu. 2007 yılında yayınlanan ilk oyunun ardından devam kararı verilen Crysis serisiyle birlikte Crytek ekibi, Mart 2011’de 2. oyunu tamamlamış ve Eletronic Arts tarafından aynı şekilde […]

Devamı: Crysis 4 Duyuruldu
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...
Muhteşem haber.

Geri
Yukarı