Crysis 4 Duyuruldu

Oyunu PS4'e getirmek oyuna hakaret olur, yeni nesil oyunlar PS4'e gelmemeli ne yazık ki.
PS4 için hemen modası söndü denmemeli. Oyunun oynanabilmesi için düşük sisteme uyarlanması gerekli. Sonuçta herkes PS5 alamaz. PS4'ü milyarlarca insan kullanıyor belki. Crytek mecbur PS4 için de optimize etmeli

Maalesef 2 teraflop işlem gücü ile yeni nesil oyunları öldüreceği için gelmesini alsa istemem. (örneğin. GoW4-5)
Crytek kalite düşürmediyse 4'ü güzel optimize edecektir ve grafikleri efsane olacaktır. 1'den beri arkasında rakip bırakmadılar grafik ile. Ama hikaye yapmayı beceremiyorlar.

Crytek kalite düşürmediyse 4'ü güzel optimize edecektir ve grafikleri efsane olacaktır. 1'den beri arkasında rakip bırakmadılar grafik ile. Ama hikaye yapmayı beceremiyorlar.

Optimize ederler etmesine lakin oyunu hiç ederler... Bak örnek olarak GoW veriyorum adamlar sırf PS4 için optimize edelim derken oyunun içinden geçmişler, şu saniyeden sonrasını izlersen ne dediğimi anlayacaksın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Optimize ederler etmesine lakin oyunu hiç ederler... Bak örnek olarak GoW veriyorum adamlar sırf PS4 için optimize edelim derken oyunun içinden geçmişler, şu saniyeden sonrasını izlersen ne dediğimi anlayacaksın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam benim optimizeden kastığım sadece grafik. Çünkü crytek bunu yapıyor. Grafikleri optimize ediyor sadece. PS4 ve PS5 için ayrı grafik yaparlar muhtemelen ama önceliği kesin olarak bilgisayarlara verirler. O yüzden bunu söylemek için erken olduğunu düşünüyorum.

Attığınız videoyu izledim bölümü bitene kadar. Haklı bir konuşma olmuş ancak GoW yapımcıları optimizasyonu çok yanlış anlıyor. Oyunu PS4'e göre yapıp biraz grafik ayarı ile PS5'e uyarlamışlar. O kadar. Oyunu ilk gördüğümde 2018 veya daha düşük senelerde yapıldığını düşünmüştüm. Ama 2022 yapımı olduğunu görünce bu grafikler ne oyunu hiç etmişler dedim içimden sizin gibi. GoW u bir aralar oynamıştım ama eski serilerdeki optimizasyon ve oyunun kalitesi şu anki (genrook mu ne ismini doğru bilmiyorum) oyunun kalitesini geçiyor. Ciddi söylüyorum Crysis 2 2014 olmasına rağmen daha başarılı.

Crysis 4 duyuruldu

Crysis 4 resmi olarak duyuruldu. Crytek bünyesinde geliştirilen Crysis serisinin yeni oyunuyla ilgili söylentiler devam ediyordu. Serinin ilk 3 oyunun ardından gözler 4. oyuna çevrilmişti. Yıllarca süren sessizlik bugün bozuldu. 2007 yılında yayınlanan ilk oyunun ardından devam kararı verilen Crysis serisiyle birlikte Crytek ekibi, Mart 2011'de 2. oyunu tamamlamış ve eletronic arts tarafından aynı şekilde […]

Devamı: Crysis 4 Duyuruldu
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Bana Prophet Derlerdi. Beni Unutma...

Geri
Yukarı