Crysis oyunu anahtar istiyor fakat anahtar yok

İşletim sistemi
Windows 10

prefetcherr

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba forumda bu sorunla alakalı birçok konu açılmış ama hiçbirinde çözümü bulamadığım için yeni konu açtım. Crysis oyununu Steam'dan aldım yükledim oyunu açmaya çalıştığımda anahtar istiyor fakat elimde anahtar yok kütüphanede oyunun CD anahtarına tıkladığımda "anahtar isteniyor" da takılı kalıyor. Kesin çözümlerinizi bekliyorum :)

Hocam bu konu çok açıldı. Yapacak bir şey yok. 5 TL olunca herkes aldı. Crysis pahalı olduğu için çoğu kişi Crysis oyununa atladı. Anahtarlarda sorun yaşandı.

Eğer satın alma işlemini yakın zamanda yaptıysanız iade edin derim. Crysis Steam sürümü sıkıntılı. Baya baya 64 bit binary dosyalarını koymamışlar. Piyasadaki korsan sürümlerden crack klasörü atmak zorunda kalmıştım. Ya Origin'den alın ya da -maalesef- korsan oynayın.

Maalesef Steam destek ile iletişime geçmekten başka çare yok diye biliyorum.

Merhaba forumda bu sorunla alakalı birçok konu açılmış ama hiçbirinde çözümü bulamadığım için yeni konu açtım. Crysis oyununu Steam'dan aldım yükledim oyunu açmaya çalıştığımda anahtar istiyor fakat elimde anahtar yok kütüphanede oyunun CD anahtarına tıkladığımda "anahtar isteniyor" da takılı kalıyor. Kesin çözümlerinizi bekliyorum :)

Hala ihtiyacınız varsa zamanında çözümü rehberimde paylaşmıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı