CS 1.6 60 FPS sabit

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
O sadece NVIDIA kartlarda geçerli 60 FPS'ye kilitleme. FPS Max 999 yapmaya gerek yok 100 yapsan yeterli başka ayarlarla oynanmaması gerekiyor. Ayrıca uslubunuza dikkat edin konu sahibinin ekran kartı NVIDIA olmasaydı ne olacaktı?
Bizler sana hahaha atacaktık.

NVIDIA Denetim Masası'ndan devre dışı bırakmadığın sürece ister fps_max 999 yaz ister developer 3 yaz gene sabit.
Eğer adamın Denetim Masası'ndaki vSync (Düşey Senkronizasyon) ayarı zaten halihazırda kapalıysa geriye tek bir sebep kalıyor fps_max komutunun 60 üzerinde olması. O fps_max 60 ayarını fps_max 999 olarak değiştirdiği zaman sorun ortadan ancak kalkar. Ayrıca dediğim gibi çözüm olarak senin işaretlenmen sana o arkadaşlara saldırma hakkı tanımıyor. İster düşey senkronizasyon uzmanı ol yine de yardım etmeye çalışan insanlara saldıramazsın.
O sadece NVIDIA kartlarda geçerli 60 FPS'ye kilitleme. FPS Max 999 yapmaya gerek yok 100 yapsan yeterli başka ayarlarla oynanmaması gerekiyor. Uslubunuzuda takinin.
Arkadaş henüz çocuk sanırım çok üstüne gitmeyelim.

İyi ki bir konuyu çözdün, konuyu çözmen tüm mesajlara gülücük atmanı gerektirmez. İnsan gibi cevaplar, çözümler sunmuşuz. Adamın ekran kartı NVIDIA olmasaydı ne yapacaktın? Ya da diyelim olmadı ki her seferinde işe yaramaz. Boş boş insanlara sallamayın.

Bir de yorumumu eksilemişler, komedi:D
Aman boş ver her CS 1.6 oynamayı bilenin FPS Max 999 kodunu yazın deyin sonra ben çözümü vereyim sonra hahaha atın. Aynen çocuk benim haklısın gerçekten haklısın sen. Dosyaları doğrulayın demeye devam edin siz.
Adamın ekran kartının NVIDIA olup olmadığı hakkında bir fikrin olmadığı halde direk NVIDIA Denetim Masası diye olaya atlaman. Daha çok yan hesabından konu açıp kendi hesabından hazır cevap atarak ego tatmin ediyorsun diye yorumladım. Ayrıca Denetim Masası'ndan vSync açıp kapatarak mühendis olmuyorsun küçük bey.

Adamın ekran kartının NVIDIA olup olmadığı hakkında bir fikrin olmadığı halde direk NVIDIA Denetim Masası diye olaya atlaman. Daha çok yan hesabından konu açıp kendi hesabından hazır cevap atarak ego tatmin ediyorsun diye yorumladım. Ayrıca Denetim Masası'ndan V-Sync açıp kapatarak mühendis olmuyorsun küçük bey.

Büyük beyciğim oyun kodları yazmana rağmen hala 60'ta kalıyorsa bunun en büyük sebebi NVIDIA'dır eski laptopumda NVIDIA ekran kartı olmadığı için direkt bir iki kodla çözüldü bu durum sen ne atlamasından bahsediyorsun?

Artı -5 Eksi
Büyük beyciğim oyun kodları yazmana rağmen hala 60'ta kalıyorsa bunun en büyük sebebi NVIDIA'dır eski laptopumda NVIDIA ekran kartı olmadığı için direkt bir iki kodla çözüldü bu durum sen ne atlamasından bahsediyorsun?
Bunun en büyük sebebi vSync'dir demek istedin herhalde? NVIDIA neden sebep oluyor onu anlamadım? Demek ki o dalga geçtiğin "bir iki kod" da sorunu çözebiliyormuş. Dur aşağıya tane tane yazacağım anlayamamanı yaşına veriyorum, iyice kafana otursun.
1- fps_max komutu bu tür sorunları çözebilir. CS:GO'da bile kullanıyorum.
2- Eğer Vsync (Düşey/Dikey Senkronizasyon) Açık ise konsola yazılan gl_vsync 0 komutu direkt olarak kapatır, NVIDIA veya AMD yazılımlarıyla uğraşmaya gerek bile kalmaz.
3- NVIDIA ve AMD yazılımları üzerinden manuel olarak Vsync kapatılır ve sorun çözülür.

Oyun kodlarına rağmen 60'ta kalıyorsa demişsin biz nereden bilelim konuyu açan arkadaşın daha önce bu kodları kullandığını ve işe yaramadığını? Ve sen elimizde böyle bir bilgi olmadığı halde, arkadaşın GPU sağlayıcısını dahi bilmeden NVIDIA diye atlıyorsun ve diğer çözüm yöntemleriyle dalga geçiyorsun. Ne dediğini bilmez bir çocukla neden muhattap oldum bilmiyorum ama bu son yazım olsun.

Bunun en büyük sebebi V-Sync'dir demek istedin herhalde? NVIDIA neden sebep oluyor onu anlamadım? Demek ki o dalga geçtiğin "bir iki kod" da sorunu çözebiliyormuş. Dur aşağıya tane tane yazacağım anlayamamanı yaşına veriyorum, iyice kafana otursun.
1- fps_max komutu bu tür sorunları çözebilir. CS:GO'da bile kullanıyorum.
2- Eğer V-Sync (Düşey/Dikey Senkronizasyon) Açık ise konsola yazılan gl_vsync 0 komutu direkt olarak kapatır, NVIDIA veya AMD yazılımlarıyla uğraşmaya gerek bile kalmaz.
3- NVIDIA ve AMD yazılımları üzerinden manuel olarak V-Sync kapatılır ve sorun çözülür.

Oyun kodlarına rağmen 60'ta kalıyorsa demişsin biz nereden bilelim konuyu açan arkadaşın daha önce bu kodları kullandığını ve işe yaramadığını? Ve sen elimizde böyle bir bilgi olmadığı halde, arkadaşın GPU sağlayıcısını dahi bilmeden NVIDIA diye atlıyorsun ve diğer çözüm yöntemleriyle dalga geçiyorsun. Ne dediğini bilmez bir çocukla neden muhatap oldum bilmiyorum ama bu son yazım olsun.

Hala anlamıyorsun NVIDIA Denetim Masası'ndan kapatmadığın sürece istediğin kodu yaz hala kilitli olur. CS:GO ile CS 1.6'yı bir sanıyorsun ve oyunda herhangi bir V-Sync ayarıda yok:) Neyse hala kendi yorumunu savunan birisi ile uğraşmak çok çile verici. Tabii bu çoğu oyunda geçerli bir ayar değil çünkü onlarda vertical Sync ayarı üzerinden kapatabiliyorsun ama CS 1.6'da böyle bir ayar yok:)

Artı -4 Eksi
Hala anlamıyorsun NVIDIA Denetim Masası'ndan kapatmadığın sürece istediğin kodu yaz hala kilitli olur. CS:GO ile CS 1.6'yı bir sanıyorsun ve oyunda herhangi bir V-Sync ayarıda yok:) Neyse hala kendi yorumunu savunan birisi ile uğraşmak çok çile verici. Tabii bu çoğu oyunda geçerli bir ayar değil çünkü onlarda vertical Sync ayarı üzerinden kapatabiliyorsun ama CS 1.6'da böyle bir ayar yok:)
Yahu senin kafanda sıkıntılar mı var dostum. Kimse CS 1.6'da vsync ayarı var demedi? Konsola 'gl_vsync 0' yazarak Vsync ayarını kapatabiliyorsun diyorum. Arkadaşın ekran kartı NVIDIA değilse ne yapacak diyorum sana. Cracked NVIDIA software mi indirecek? Sıfır bilgin olmasına rağmen hala şu konuya mesaj yazıyorsun ya gerçekten komedi. Ne demişler bir delille kırk alimi yendim, kırk delille bir cahili yenemedim. İnsan utanır da özür diler, yazdıklarının hiçbir elle tutulur yanı yok.

Bilader eski laptopumda NVIDIA ekran kartı vardı. Denetim masasına girmeden direk oyun içinden direk 60 fps kaldırılabiliyor , ne anlatıyorsun sen ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı