CS 1.6'da Hamachi ile server kurma

Hamsiuşak

Centipat
Daha fazla  
Herkese iyi günler. Ben ve arkadaşım Counter-Strike 1.6 da Hamachi'den server kurmak istiyoruz, önceden kurmayı denedik fakat başaramadık. Detaylı bir şekilde anlatabilirseniz sevinirim iyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese iyi günler. Ben ve arkadaşım Counter-Strike 1.6 da Hamachi'den server kurmak istiyoruz, önceden kurmayı denedik fakat başaramadık. Detaylı bir şekilde anlatabilirseniz sevinirim iyi günler.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
daha önce bu video üzerinden kurmuştum. Bağlanma tarzı hatalar alırsanız modeminizin ara yüzü üzerinden port açmanız gerekiyor.

Boş ver Hamachi'yi, ngrok indir. Sonra botlar ile oyna de. Sonra Ngrok'da 27015 diye port aç. Sonra o IP'yi arkadaşlarına ver onlar girebilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Biz kurduğumuz zaman arkadaşım giremiyor, ayrıca ağ seçenekleri kısmında Hamachi'nin internet erişimi yok yazıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
daha önce bu video üzerinden kurmuştum. Bağlanma tarzı hatalar alırsanız modeminizin ara yüzü üzerinden port açmanız gerekiyor.

Boş ver Hamachi'yi, ngrok indir. Sonra botlar ile oyna de. Sonra Ngrok'da 27015 diye port aç. Sonra o IP'yi arkadaşlarına ver onlar girebilir.
Hamachi daha bilinir olduğu için şuan da ondan kurmayı tercih ediyorum.

Biz kurduğumuz zaman arkadaşım giremiyor, ayrıca ağ seçenekleri kısmında Hamachi'nin internet erişimi yok yazıyor.

Hamachi daha bilinir olduğu için şu an da ondan kurmayı tercih ediyorum.

Öyle ama yani ngrok u sadece serveri açan kişinin indirmesi lazim diğerli boşuna zahmet etmsin diye demiştim.

Ngrok hiç denemedim eğer güvenliyse kullanabilirim, zahmet olmazsa nasıl yapılacağını açıklayabilir misiniz?

Şimdi hocam ngrok u indirin ve kayıt olun size token veriyor o kodu ngrok a yapışıtırın nasıl yapılcanı sitelerinde anlatıyorlar basit zaten. Etkinleştidikden sonra port açıyorsunuz senden istedi port yerine CS 1.6'nın portunu yazıyorsun sonra başlat dedinde sana bir IP veriyor bu IP'yi arkadaşlarına veriyorsun onlarda girebiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı