CS 1.6'da sunuculara girmek virüs bulaştırır mı?

Deva Bulmam

Decapat
Arkadaşlar biliyorsunuz CS 1.6'da sunuculara girerken bazı dosyalar indirebiliyor bilgisayara. Oyunum orijinal. Ama Steam sürümde fazla sunucu yok. Herkesin çok bildiği CSDurağı sunucularına "Connect (IP)" komutu ile gireceğim. Şimdi çok eskiden eski sistemimde CSDurağını pek çok kez kullanırdım. Ama orada yanlış hatırlamıyorsam virüs olmasa da bilgisayarı yavaşlatan zararlı yazılımlar vardı. CSDurağı indirmeden sadece onun sunucularına girersem sıkıntı olur mu?

@shikiribidop Günümüzde sadece sitelere girmek zararlı yazılım bulaştırabiliyor. Hatta antivirüslerin bile gözünden kaçıracak zararlı yazılımlar yapılabiliyor. Devir değişti artık. CS 1.6'da ise sunucunun kaynağından bilgisayara, CS 1.6'nın dosya konumuna dosya indiriyor. Bu yüzden sordum. Sistemim yeni.

@282742 Sağ olun hocam. Açıkladığınız için teşekkür ederim.

@shikiribidop Günümüzde sadece sitelere girmek zararlı yazılım bulaştırabiliyor. Hatta antivirüslerin bile gözünden kaçıracak zararlı yazılımlar yapılabiliyor. Devir değişti artık. CS 1.6'da ise sunucunun kaynağından bilgisayara, CS 1.6'nın dosya konumuna dosya indiriyor. Bu yüzden sordum. Sistemim yeni.
Bilgisayar kullanmayı bilirseniz virüs yemezsiniz. Sanıyorum ki sizde virüs yemekten aşırı korkuyorsunuz. O kadar korkulacak bir şey değil.

@282742 Evet o kadar takıntılı değilim ben hocam. Kullanmayı biliyorum anlarım bu işlerden zaten. Ama bin bilsen de bir bilene sor derler ya. O yüzden sorayım dedim. Bir de yeni sistem bu eskisine göre biraz daha temiz kullanmaya çalışıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı