CS 2 çıktığında Valorant'ın çöküşe geçeceği gerçeği

Ben anlamadım ki insanlar "Riot Games büyük firma kolay kolay bitmez" yazıyor. Tamam büyük firmadır da Valve'da bulaşık teli satmıyor sonuçta değil mi? 2003'te yaptıkları oyun satış mağazası hala onlara deli gibi kar sağlıyor. 2012'de çıkardıkları CS:GO'nun pazar üzerindeki ekonomisinden bahsetmeme bile gerek yok.

Kısaca Valve, eğer yeni oyun çıkaracaksa boş iş yapmaz, Aperture Desk Job'ta da gördük. Yaptıkları yarım saatlik bir teknoloji demosu bile gayet iyi görüşler aldı. Ancak Valorant'ın da bir anda biteceğini sanmıyorum, oyunun kitlesi var.

Ben öyle düşünmüyorum CS bir daha eski popülaritesine ulaşamaz gibi sadece ilk 3 gün patlar sonra yine azalır oyuncu sayısı.

Eski popüleritisinde değil dediğiniz oyun son aylarda sürekli olarak aktif oyuncu sayısında rekor kırıyor hocam CSninki de böyle bir büyüklük.

Rekabeti kızıştıran bir yapım olabilir, ben ikisinde de kolsuzum zaten. Yine de Valve'ın yeni bir şeyler yaptığını görmek beni mutlu ediyor. Keşke Portal 3'de yapsalar, gördüğüm gibi ön-siparişten alırdım.

Ben anlamadım ki insanlar "Riot Games büyük firma kolay kolay bitmez" yazıyor. Tamam büyük firmadır da Valve'da bulaşık teli satmıyor sonuçta değil mi? 2003'te yaptıkları oyun satış mağazası hala onlara deli gibi kar sağlıyor. 2012'de çıkardıkları CS:GO'nun pazar üzerindeki ekonomisinden bahsetmeme bile gerek yok.

Kısaca Valve, eğer yeni oyun çıkaracaksa boş iş yapmaz, Aperture Desk Job'ta da gördük. Yaptıkları yarım saatlik bir teknoloji demosu bile gayet iyi görüşler aldı. Ancak Valorant'ın da bir anda biteceğini sanmıyorum, oyunun kitlesi var.

Bende anlam veremiyorum. Riot'un yaptığı oyun kolay kolay bitmezmiş.. Valve zaten dünkü bebe.

Eski popüleritisinde değil dediğiniz oyun son aylarda sürekli olarak aktif oyuncu sayısında rekor kırıyor hocam CSninki de böyle bir büyüklük.
Bu kitleyi biliyorum. Fortnite, Türkiye'de eskisi kadar çok oynanmadığı için "Fortnite ölmüş" diyen kitle bu :)

Bende anlam veremiyorum. Riot'un yaptığı oyun kolay kolay bitmezmiş.. Valve zaten dünkü bebe.
Tamam, fanboyum. Ancak bu adamlara fanboy olmayayım da neye fanboy olayım? Adamlar daha ilk oyununda olağanüstü incelemeler aldılar. Üstelik bu oyun sadece GoldSrc motorunu test etmek içindi :)

Öylesine Orange Box'ta verdikleri Portal bile 15 yıl sonra günümüzde hala bulmaca oyunlarının efsanesi konumunda. Counter-Strike serisini siz biliyorsunuz.

Bugün CS:GO'daki bütün hileleri kaldırdık diye bir açıklama bile gelse CS'nin Hype'ı Valorant'tan kat be kat fazla(bence hep öyleydi) olacaktır ancak bu niye Valorant'ı bitirsin ki onun kitlesi ayrı onun kitlesi ayrı.

CS bir klasiktir kemik kitlesi oynar ancak Valorant'ın öyle bitecek büyük bir darbe alacak serverları boşalacak falan hayaldir bunlar şu anki Valorant sürekli güncelleme alıyor (belki CS de alıyordur takipçisi değilim).

Geri
Yukarı