CS 2 çıktığında Valorant'ın çöküşe geçeceği gerçeği

Valorant'ın TR'de biteceğini sanmıyorum. Bana kalırsa şuan bile oynanmaz, rezalet dengesiz, çakma, salaksı ve leş mekanikli bir oyun. Grafikler patates zaten. CS'nin şuanki hali bile darmaduman eder Valorant'ı kitlesinden belli zaten 2 oyunun kalitesi. S2 geldiğinde zaten tırmanışa geçer.

Riot Games'in patlayan bir oyunun dususe gececegini sanmiyorum. Sadece LoL kitlesi oynasa cok buyuk kitle. Ayrica kucuk cocuk cok fazla, kizlar da dahil. Cokmez ama biraz duser en fazla. Acik konusmak gerekirse CS2'nin guzel olacagini dusunmuyorum. Sadece icime dogdu, umarim guzel olur.

Riot Games'in patlayan bir oyunun dususe gececegini sanmiyorum. Sadece LoL kitlesi oynasa cok buyuk kitle. Ayrica kucuk cocuk cok fazla, kizlar da dahil. Cokmez ama biraz duser en fazla. Acik konusmak gerekirse CS2'nin guzel olacagini dusunmuyorum. Sadece icime dogdu, umarim guzel olur.
CS2 diye bir şey yok arkadaşlar sadece oyun motoru değişiyor hiç mi gündemi takip etmediniz ya?

Eğeer Valve bir atılım yaparsa (CS 2 mi olur yoksa başka büyük bir güncelmeme mi olur artık...) oyuncusunu kaybetmek istemeyen Riot gecesini gündüzüne katar daha iyisini yapar

İkisi de birbirinden farklı oyunlar o yüzden bir şey olacağını sanmıyorum.

İkisi de FPS oyunu değil mi kankam. Tabi ki farklar var ama öyle aman aman bir fark yok yani.
FPS ya da TPS sadece kamera açısıdır. İki oyunun da üzerine kurulu olduğu mantık apayrı. Bir tanesinin mantığı farklı özelliklere sahip karakterlerle farklı taktikler ve takım çalışmasıyla kurulu bombayı çözmek ya da bomba kurmak iken diğerininki ise özgürce oyun içinde satın aldığın silahlarla farklı amaçları olan farklı oyun modlarında yine takım çalışması ile oynamak. "Aaa ikisinde de silah var ve ikisi de FPS demek ki aynı oyunlar" demek yanlış bir şey.

Ben öyle düşünmüyorum CS bir daha eski popülaritesine ulaşamaz gibi sadece ilk 3 gün patlar sonra yine azalır oyuncu sayısı.

Hile ve server problemi çözülürse çevremdeki herkes CS'den Valorant geçmişti tekrardan CS geri dönerler.
CS oyuncuları Valorant kadar toksik değiller.

Geri
Yukarı