CS 2 çıktığında Valorant'ın çöküşe geçeceği gerçeği

İnsanlar cidden kafayı yemiş. İki oyunu sanki takım tutar gibi savunuyorlar. Source 2 gelince ne Valorant batacak ne de CS:GO. Birbirinizi kutuplaştırmanın bir anlamı yok.

Elo sistemi bence de kotu ama gumus gibi bir rutbede etki edecegini sanmiyorum dusuk eloda kaybetmek gercekten zor. CS'den gectigimde gumus baslamistim plata kadar bende 25-35 arasi vuruyordum takim kotu olsa da kazanabiliyoduk. Zaten fazla vurdugun icin mmrin yukseliyor kaybettiginin kat kat fazlasini kazaniyorsun 2 rank birden atliyorsun. Eger duzenli olarak vurabiliyosan aimine guveniyosan kitle duellocu takima soyle suraya giricez smoke flash vs sen de cok rahat cikarsin gumusten
Kanka 3 ay oynadım ben bu valorantı. Böyle 5 6 maç ardarda atabilen biri değilim. Ben sana söylüyorum ben o gümüşte 40 vurup düştüğüm gün net karar verdim riot eşleştirmeyi beceremiyor. Sadece valorant değil tüm oyunları böyle bence.

Umarım kitleyi bozacak insanlar gelmez. Şu and CS:GO kitlesi çok güzel karşıma ne hile geliyor ne toxic oyuncular. Rus takım arkadaşlarım yanlışlıkla bana flash atınca bile 10 kere özür diliyor XD.

Kaçınılmaz gerçek. Valorant'a yatırmayı düşündüğünüz paraları yatırırken tekrar düşünün derim. CS 2'nin şu an sağlam bir Hype'ı var ve Valorant'ın şu zamanlarda popülaritesi biraz daha az bence. Eğer ki CS 2 sağlam çıkarsa Valorant büyük bir düşüşe uğrayacağını düşünüyorum.

CS2'nin çıkmayacağı gerçeği.

Kaçınılmaz gerçek. Valorant'a yatırmayı düşündüğünüz paraları yatırırken tekrar düşünün derim. CS 2'nin şu an sağlam bir Hype'ı var ve Valorant'ın şu zamanlarda popülaritesi biraz daha az bence. Eğer ki CS 2 sağlam çıkarsa Valorant büyük bir düşüşe uğrayacağını düşünüyorum.
Ben asla hypeli degilim.
Oyun motoru degisse de CS'ye gecmem. Ancak ping sorunum duzelirse (benden kaynakli), hileler olabildigince azalirsa ve 128 tick sunuculara gecilirse belki gecerim CS'ye.

Umarım kitleyi bozacak insanlar gelmez. Şu and CS:GO kitlesi çok güzel karşıma ne hile geliyor ne toxic oyuncular. Rus takım arkadaşlarım yanlışlıkla bana flash atınca bile 10 kere özür diliyor XD.
valorantın kitlesi veletlerden ve sinirli kişilerden oluştuğu için durum çok normal mesela tr sunucusunda toxiclerden dolayı rank düşen birisi sunucu değişiyor ve orada türkle denk gelirse yine toxiclik oluyor ve yine kaybediyor

Yeni konular

Geri
Yukarı