CS 2 DM'de iyi oynarken Ranked'da iyi oynayamamak neden olur?

Perşembe sınavlar başlıyor büyük ihtimal 2 hafta oyun oynayamayacağım oyunu 4 yılı aşkındır oynuyorum adam vurarken a-D yaparak vurmaya çalışıyorum ve elim ısınıkken DM de onume gelene HS atıp gidiyorum ama bazen ne oluyor bilmiyorum normal Premier oynarken karsıma 2018 Astralis geliyor sanki peek attığı anda HS atanı koşarak Deagle HS vurmaları falan çok garibime gidiyor ve modum direk düşüyor nereden baksanız 2023 Temmuz'dan itibaren CS'yi 10 saat oynamamışımdır hikayeli oyunlar oynadım genel olarak. Yani oyuna bayağı uzağım bu aralar sınavlar bitsin biraz daha yoğunlasacağım.

Uzun süre ara vermenizden dolayı normal. O oyunun hassasiyetine, karakterlerin hızına vesaire alışmanız lazım. Dediğim gibi topluluk sunucusunda kasmadan keyfine oynayın. Arkada izleyeceğiniz bir video olsun. Öldüğünüzde Alt+Tab yapıp videoyu izleyin sonra doğduğunuzda yine dönün. Bir de oynarken ben oyuna alışmak, ısınmak için öyle yapıyorum. Zaten rekabetçi olmadığı için pusmuyorum, side tutmuyorum. Direkt üstlerine gidiyorum ki çatışma olsun elim alışsın. Pusup arkalamanın falan bir manası yok sadece öldürmüş olursun. Elinden geldiğince adam öldürmek için değil de HS atmak için sık.

Keleşe denk falan geldiğiniz yok hocam. DM evet öyle gidip topluluk sunucularında oynamayı deneyebilirsin mesela?

Bunu Steam sayfasından buldum.

Uzun süre ara vermenizden dolayı normal. O oyunun hassasiyetine, karakterlerin hızına vesaire alışmanız lazım. Dediğim gibi topluluk sunucusunda kasmadan keyfine oynayın. Arkada izleyeceğiniz bir video olsun. Öldüğünüzde Alt+Tab yapıp videoyu izleyin sonra doğduğunuzda yine dönün. Bir de oynarken ben oyuna alışmak, ısınmak için öyle yapıyorum. Zaten rekabetçi olmadığı için pusmuyorum, side tutmuyorum. Direkt üstlerine gidiyorum ki çatışma olsun elim alışsın. Pusup arkalamanın falan bir manası yok sadece öldürmüş olursun. Elinden geldiğince adam öldürmek için değil de HS atmak için sık.

Bende topluluk sunucuları yok görünmüyor.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240324_121156_Opera.jpg
    Screenshot_20240324_121156_Opera.jpg
    73,1 KB · Görüntüleme: 14
CS2 de topluluk sunucuları sayfası bir tık sorunlu gibi o yüzden görünmüyor olabilir.
Şu siteden istediğin haritaya ve oyuncu sayısına bakarak girebilirsin.

Teşekkürler hocam.

Keleşe denk falan geldiğiniz yok hocam. DM evet öyle gidip topluluk sunucularında oynamayı deneyebilirsin mesela?

Simdi oynadigim DM de 64/41 oynadim iyi mi hocam?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı