CS 2 için skin önerisi

Sağ olun hocam. Görevde kullanılmış skinler güzel gözüküyor mu? Bugün alacağım.

M4A4 Neo-noir düşünüyorum, görevde kullanılmış.

M4A4 Neo-noir bayağı hoş bir skin hocam alınabilir. FT alacaksanız floatına dikkat edin. Ne kadar düşük floatlı bulursanız o kadar iyi bence. 0.22 0.23'ten sonra almazdım ben olsam. Satarken avantajlı oluyor düşük float.

M4A4 Neo-noir bayağı hoş bir skin hocam alınabilir. FT alacaksanız floatına dikkat edin. Ne kadar düşük floatlı bulursanız o kadar iyi bence. 0.22 0.23'ten sonra almazdım ben olsam. Satarken avantajlı oluyor düşük float.
Ortalama hangi değerleri alayım? Ekledim eklentiyi hocam sağ olun.

0.19 USP-S kabuk aldım. AK47 için yarış faresi güzel duruyor ama nasıl sizce?

Son düzenleme:

0.19 USP-s kabuk aldım. AK-47 için yarış faresi güzel duruyor ama nasıl sizce?

Bende de 0.19 float Cortex var çok güzel bir skin almışsınız hocam. Rat Rod kullanmıştım daha önce güzel bir skin bana kalırsa.

Ortalama hangi değerleri alayım?

Field tested için0.15e ne kadar yakınsa o kadar iyi. Kaplama daha iyi oluyor ve MW ile ayırt etmek daha zorlaşıyor.

Bende de 0.19 float Cortex var çok güzel bir skin almışsınız hocam. RAT rod kullanmıştım daha önce güzel bir skin bana kalırsa.

Field tested için0.15e ne kadar yakınsa o kadar iyi. Kaplama daha iyi oluyor ve MW ile ayırt etmek daha zorlaşıyor.

0.189 yarış faresi aldım az önce 2 tane çıkartma var. Sağ olun hocam, AWP, glock bakıyorum. Gelincik düşündüm bir de tavşan var glock için.

0.189 yarış faresi aldım az önce 2 tane çıkartma var. Sağ olun hocam, AWP, glock bakıyorum. Gelincik düşündüm bir de tavşan var glock için.

Güle güle kullanın hocam vurduğunuz kill olsun. Glock için bayağı bir seçenek var ama güzel bulduğum skinler pahalı olduğu için henüz alamıyorum. Fakat gelincik ile tavşan (isimleri böyle miydi emin değilim) fiyatına göre güzel duruyor.
Eğer bütçeniz varsa vogue ile bullet queen alınabilir. Ayrıca AWP için herkesin bildiği ateris güzel bir seçim olur. Birçok kişide var ama bence güzel gözüküyor.

Güle güle kullanın hocam vurduğunuz kill olsun. Glock için bayağı bir seçenek var ama güzel bulduğum skinler pahalı olduğu için henüz alamıyorum. Fakat gelincik ile tavşan (isimleri böyle miydi emin değilim) fiyatına göre güzel duruyor.
Eğer bütçeniz varsa vogue ile bullet queen alınabilir. Ayrıca AWP için herkesin bildiği ateris güzel bir seçim olur. Birçok kişide var ama bence güzel gözüküyor.

0.183'müş sevindim. Çok sağ olun hocam. Ateris alacağım ben de onu düşünüyordum. O skinler çok pahalıymış hocam.

0.183'müş sevindim. Çok sağ olun hocam. Ateris alacağım ben de onu düşünüyordum. O skinler çok pahalıymış hocam.
Gelincik aldım. 0.189 :)

Son düzenleme:
Bu ikisi arasında kayda değer bir fark var mı? Bir de eklenti ile aşınma değeri nasıl görülür?
Önerilerinizi bekliyorum, 20 30TL yukarı aşağı olabilir.
Ortalama alabileceğim skin fiyatları:
AK-47 250TL.
M4A4 200TL.
USP-s 160TL.
Glock 20TL.
AWP 150TL.
Galil 20TL.
MP9 20TL.
Deagle 50TL.
Usp kabuk Stattrak tam 160 TL.

Dosya Ekleri

• E13AD52E-6CCB-4716-8DB6-C6EDC4C48996.png