CS 2 nasıl hızlıca rütbe atlanır?

Yer
Hatay/Antakya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 4060 LAPTOP GPU i7-13650HX CPU 16GB 4800MHZ DDR5 RAM 512GB NVMe M.2 SSD
Selam CS 2'de seçkin ödülü için rütbe atlamak gerekiyor ancak böyle 300 puan ala ala atlamak bayağı uzun sürüyor. Hızlıca kasanın başka yolu var mı?

Selam CS 2'de seçkin ödülü için rütbe atlamak gerekiyor ancak böyle 300 puan ala ala atlamak bayağı uzun sürüyor. Hızlıca kasanın başka yolu var mı?
Takım kurarak. Rekabetçi oynayarak, win alarak.

Her çarşamba saat gece 3:30 civarı TP bonusu desteği veriyor onun dışında ekstra bir şey yok.

Her hafta çarşamba gününden sonra belli bir maç sayısı kadar TP Boost'u veriyor, örneğin rekabetçi maçı kazandığında 700TP + 1000 TP yani 1600-1700 TP falan kazanıyor olmanız lazım, ölüm maçı fazla kazandırmıyor maksimum 600-700

Hızlıca kasmanın başka yolu var mı?
Ölüm maçında klavyeyi hareket etmeye ayarlayarak girmediğiniz zamanlarda AFK bırakabilirsiniz, konsola da kod yazılıyordu.
Yine de rütbe atlayarak seçkin olmanızı tavsiye etmem, tam anlamıyla olmuyorsunuz çünkü. Para ile alın yoksa ileride de sıkıntı çekersiniz.

Yine de rütbe atlayarak seçkin olmanızı tavsiye etmem, tam anlamıyla olmuyorsunuz çünkü. Para ile alın yoksa ileride de sıkıntı çekersiniz.

21. seviyeye ulaşıp seçkin olma olayı Haziran 2021'den beri yok zaten, seçkini elde etmenin tek yolu sadece parayla satın almak.

Yanıtlar için teşekkürler ben hep ölüm maçı oynuyordum biraz daha rekabetçiye dönerim artık daha fazla kazanmak için.

21. seviyeye ulaşıp seçkin olma olayı Haziran 2021'den beri yok zaten, seçkini elde etmenin tek yolu sadece parayla satın almak.
Eskisi kadar oynadığım oyun değil, bilgilendirme için teşekkürler de konuda o zaman ''seçkin ödülü'' derken neyin kast edildiğini çözemedim. 🤔

@Yiğit Fatin Tatar TP mi kast ettiniz öyle derken?

Son düzenleme:
Eskisi kadar oynadığım oyun değil, bilgilendirme için teşekkürler de konuda o zaman "seçkin ödülü" derken neyi kast ettiğini çözemedim. 🤔

@Yiğit Fatin Tatar TP mi kast ettiniz öyle derken?

Hocam haftalık seçkine özel skin veya çıkartma veya sandık falan veriyor. Onun için işte TP alıp seviye atlamak lazım onu kastettim.

Hocam haftalık seçkine özel skin veya çıkartma veya sandık falan veriyor. Onun için işte TP alıp seviye atlamak lazım onu kastettim.
Anladım, hareket edecek şekilde ayarlayıp AFK bırakmayı düşünebilirsiniz.
Birisi mesajında belirtmiş, çarşamba günleri ekstra TP gelir.
Bunlar dışında farklı farklı mapler oynayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı