Çözüldü CS 2 siyah barlar nasıl giderilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Muho1234

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. CS 2'de siyah bar sorunuyla karşılaşıyorum. YouTube'da videolar var çözümleri uyguluyorlar ancak ben AMD Radeon softwarede bir şeyi kaydettikten sonra eski haline geri dönüyor. Yani değişmiyor tam panele alıyorum sonra yine en boy oranını koru yapıyor kendi kendine. Çözüm var mıdır?

Çözüm
Yazılımı kaldırıp tekrar geri yüklemeyi denedin mi? Belki işe yarayabilir bir de masaüstünü 1024x768 yapıp öyle oyuna girmeyi dene. Intel'in ekran ayarlarından ekran boy oranını ayarla.

Windows ekran çözünürlüğünden CS 2'deki çözünürlüğümle aynı yaptım bir de önerilen %125'i %100 yaptım oldu ama bunu her zaman kendim yapmam lazım yoksa diğer uygulamalarda öyle kalıyor yani sonra gidip eski haline getirmek gerek bu da biraz sıkıcı.
Yazılımı kaldırıp tekrar geri yüklemeyi denedin mi? Belki işe yarayabilir bir de masaüstünü 1024x768 yapıp öyle oyuna girmeyi dene. Intel'in ekran ayarlarından ekran boy oranını ayarla.

Windows ekran çözünürlüğünden CS 2'deki çözünürlüğümle aynı yaptım bir de önerilen %125'i %100 yaptım oldu ama bunu her zaman kendim yapmam lazım yoksa diğer uygulamalarda öyle kalıyor yani sonra gidip eski haline getirmek gerek bu da biraz sıkıcı.

Çözüm
Yeni bir çözüm bulana denk şimdilik böyle idare etmen gerekiyor. Hiç yoktan iyidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı