CS 2'de CS:GO'nun sıkıntılı olduğu VAC sistemi düzeltildi mi?

Pyt.man

Yoctopat
Daha fazla  
Aslında soruyu biraz devrik yazmış olabilirim ama demek istediğim şey şu: Daha önce CS:GO'yu hileciler işgal etmişken rekabetçi maçlarda matchmaking kısmında 1 adam girmeme sorunu oluyordu. Valve CS 2'de bunları düzeltti mi?
Tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim.

CS2 oyununa geçildiğinde eskiden kalma iyi kötü pek çok durum miras kaldı. Hatta yeni sorunlar bile peydah oldu.

Seçkin statüsünün tamamen ücretli olmasından sonra hileciler çok nadir denk geliyordu. Hala öyle. Matchmaking sırasında beklerken onay ekranının çıkmadığı veya başkasına onay gitmediği için eşleşmenin bozulduğu durumlar hala olabiliyor. Bu olay tıpkı Windows 10 üzerine çıkan Windows 11'e benziyor.

Yeni oyunda ortaya çıkan çeşitli performans sorunları zamanla çözüldü. Kasım ayında gelen güncelleme ile konsolu açtıktan sonra kapanmama sorunu başladı. Yani açan tuş kapatmıyor ESC'ye basmak zorunda kalıyorum. Yeni yetenek grubu sistemi gereği sıfırdan kasmak çok zoruma gitti. Önceden supreme master oynarken yeni oyunda bir sürü beyinsiz silver arasında debelendim. Premate olmayanlar için kabusa döndü.

İyi olan tarafları da var tabi. Mesela özelleştirilebilir satın alma menüsü çok iyi oldu. Bazı haritaların yeni hallerini, özellikle Inferno'yu şahsen güzel buldum.

Ben hem yeterli etkiyi göstermemiş hem de geç kalmış bir "CS:GO güncellemesi" olduğunu düşünüyorum. Yaşlanan bir oyunun ölümünü uzatma çabasıdır. CS ismi ölmez ama ileride sıfırdan yapılmış bir tanesini daha görürüz gibime geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı