CS 2'den memnun musunuz?

4 kişinin toplanıp 1 kişiyi atması olayına çözüm bulunması lazım. Adamlar srfszligine son el eğer kötü oynarsan kickliyip atıyorlar. Kimisi kill sayın düşük diye atıyor. Bunlar oyun zevkini çok azaltan şeyler. Gerçi ben artık sadece haftalık drop u alıp çıkıyorum ama yazdıklarımın hepsi başıma da geldi.

Alışma sürecinde olunduğu için herkes negatif düşünüyor. CS:GO için de bu durum böyleydi. İlk çıktığında kimse sevmemişti oyunu. Sonradan millet alışınca kıymete bindi. Bu yüzden şimdiki yorumlarımız pek ciddiye alınacak türden değil. Hele bi' oyun otursun, sonra bakarız.

Bildiğiniz üzere bundan 4 ay önce CS2 çıkışını yaptı, aradan 4 ay geçti ve oyun hala yeni/hızlı hissettirmiyor.
Nasıl desem... Oyun'un grafikleri en iyide bile aşırı iyi hissettirmiyor, eyvallah kötü değil fakat iyi de değil. Üstelik skinlerin de kalitesi düşmüş durumda.

Sizde de oldu mu bu durum? Yoksa tek ben mi yaşıyorum?
Ben memnunum. Grafikleri ve detayları çok hoşuma gidiyor. Sadece topluluk sunucularında sıkıntı çekiyorum.

CS:GO'dan farklı hissettirmiyor bence. Ara sıra girip maç atıyorum.

Alışma sürecinde olunduğu için herkes negatif düşünüyor. CS:GO için de bu durum böyleydi. İlk çıktığında kimse sevmemişti oyunu. Sonradan millet alışınca kıymete bindi. Bu yüzden şimdiki yorumlarımız pek ciddiye alınacak türden değil. Hele bi' oyun otursun, sonra bakarız.
Alışmaktan değil, valve oyunu oynanabilir yaptı da ondan. Hele bir bak 2014 versiyonuna bir de 2020 haline. Arasında bir devrim yapacak kadar fark var. Ses olsun görüntü olsun, skin olsun operasyon olsun vb.

@xwa, çıkışını çok erken yaptı. Keşke erken yapmasaydı.
Valve'nin "ille de bu yaz çıkartıcaz dedik mâdem, çıksın da oynasınlar." demesinden dolayı bu kadar erken çıktı, yoksa CS:GO hala oynanabilirdi bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı