CS 2'nin oyuncu sayısının yükselmemesi

Çünkü istenildiği gibi çıkış yapmadı CS2'nin çıkışı tam bir hayal kırıklığı. Böyle saçma bir çıkış yapılacağına hataların çok büyük kısmı giderilse bir de yeni operasyonla çıkış yapsa çok rahat 2 milyona ulaşırdı.

Şu anda CS2'mi yoksa Valorant'mı dersen ikisini de demem. CS2 tam bir hayal kırıklığı. CS'yi Valorant değil kendisi bitirecek anlaşılan.

Bu arada her türlü CS daha fazla oynanıyor.

Çünkü istenildiği gibi çıkış yapmadı CS2'nin çıkışı tam bir hayal kırıklığı. Böyle saçma bir çıkış yapılacağına hataların çok büyük kısmı giderilse bir de yeni operasyonla çıkış yapsa çok rahat 2 milyona ulaşırdı.

Şu anda CS2'mi yoksa Valorant'mı dersen ikisini de demem. CS2 tam bir hayal kırıklığı. CS'yi Valorant değil kendisi bitirecek anlaşılan.

Bu arada her türlü CS daha fazla oynanıyor.

Hocam bir de kötü sistemlerin oynayamadıgı durumu var oda Online etkiliyor ben CS2 zar zor birkaç ayarla akıcı hale getirdim birkaç el attım fakat Rusların konuşma sesi CS:GO'daki eski havası yok kaybolmuş sanki bende de oyun esnasında ekran donması oldu doğru düzgün oynayamadım zaten eğer sağlam optimizasyon düzeltirlerse hataları filan giderirse Online gene artar gibi CS2 de.

CS2 nin oyuncu sayısı giderek düşecek. CS GO kadar iyi his, optimizasyon ve üstüne operasyon gelmeli ki 6 7 ay önce piklere ulaşsın. Sanmıyorum bu olaylardan sonra 2 milyonlara ulaşacağını.

Merhaba arkadaşlar. CS 2 çıkmadan önce 2.5 milyon, 3 milyon oyuncu rekorunu kıracak deniliyordu sosyalde. Bırakın 3 milyonları, CS:GO'nun oyuncu rekorunu bile geçemedi. sosyalde CS 2'yi övüp Valorant oynayanlarla dalga geçen arkadaşlar ne düşünüyor çok merak ediyorum. Aynı oyuna birkaç Update geldiği için herkesin CS 2'ye döneceğini veya başlayacağını sanan arkadaşlara sormak istiyorum, şaşırdınız mı? Ben hiç şaşırmadım da :D
Hiç bir sayısal veri yok. Neye göre söylüyorsun? 3mn geçememiş demişsin. Kaç milyon oynanmış? Bir yerlerinizden sallamayı kesin.

Benim rankım Nova 3-4 civarıydı, Premier'de sürekli karşıma Global-Supreme veya Kartal geliyor daha aşağısını görmedim. Ya 13-0 yeniliyoruz ya 13-0 yeniyoruz. Saçma sapan bir eşleştirme sistemi de var.

Hatta bugün karşıma son Major şampiyonu Vitality oyuncusu apEX geldi 🙃

Son düzenleme:

Geri
Yukarı