CS 2'nin oyuncu sayısının yükselmemesi

Araştırdım ve görselini paylaştım zaten. Ergen diyebileceğin bir yaşta değilim maalesef 21 yaşımı bitirdim de.
Görmek istediğine bakmışsın dostum. CS asla Valoranttan fazla oynanmadı Valorant çıktığından beri :)

Dosya Ekleri

• bandicam 2023-09-30 14-45-06-997.jpg
    bandicam 2023-09-30 14-45-06-997.jpg
    179,1 KB · Görüntüleme: 49
Son düzenleyen: Moderatör:
CS2 daha çok oynanıyor anlık olarak.

1696074334124.png

1696074357651.png

Görmek istediğine bakmışsın dostum. Ağlayarak günlüğüne yazabilirsin. CS asla Valorant'tan fazla oynanmadı Valorant çıktığından beri :)

Hocam ben Valorant oynayan biri olarak Valorant fanboyluğu yapmıyorum. Objektik olun lütfen şu an CS2 daha çok oynanıyor.

Yine klasik konu açılmış. CS'nin kötü kopyası Valorant'ı savunanları anlamıyorum. Oyuncu sayısından falan vurmaya çalışıyorsunuz da bir oyunun iyi veya kötü oluşu oyuncu sayısı ile anlaşılmıyor ki? Hayır bir de oyuncu sayısı ile vurmaya çalışıp CS'nin oyuncu sayısının fazla olduğunu kabullenemiyorlar. Rakamlar ortada adam hala Valorant fazla oynanıyor diyor. Sanki Riot babasının şirketi.

Önüne gelen tüm yorumlara da beğenmedim atması da ayrı komik. Karşı tez sun hadi bakalım dostum.

Yine klasik konu açılmış. CS'nin kötü kopyası Valorant'ı savunanları anlamıyorum. Oyuncu sayısından falan vurmaya çalışıyorsunuz da bir oyunun iyi veya kötü oluşu oyuncu sayısı ile anlaşılmıyor ki? Hayır bir de oyuncu sayısı ile vurmaya çalışıp CS'nin oyuncu sayısının fazla olduğunu kabullenemiyorlar. Rakamlar ortada adam hala Valorant fazla oynanıyor diyor. Sanki Riot babasının şirketi.

Önüne gelen tüm yorumlara da beğenmedim atması da ayrı komik. Karşı tez sun hadi bakalım dostum.
2.5 3 milyon oynanacak diyen , rekorlar kırılacak diyen arkadaşlara ithafen açtım bu konuyu. İlk mesajdan " Ağlayarak günlüğüne yazabilirsin " cevabı geldi. Fakat nedense konuya ve gelen yanıtlara hiç dikkat etmeden saldırmışsın. Şaşırmadım :)

Yeni konular

Geri
Yukarı