CS 2'nin duyurulması neden kötü?

Böyle hype aldıktan sonra kanser ve yaşı küçük kitlenin akın edeceğini düşünüyorum. Valve yanlış yaptı sanki? Son kalemiz de yıkıldı galiba.
Hayır hocam ne alaka? Oyun VALORANT gibi hayali bir oyun olmadı ki?

Böyle hype aldıktan sonra kanser ve yaşı küçük kitlenin akın edeceğini düşünüyorum. Valve yanlış yaptı sanki? Son kalemiz de yıkıldı galiba.
Umarım oyun toxic kitlenin eline düşmez.Eğer oyun beni çok sararsa sistem toplamayı düşünüyorum.

Gayet güzel duyurdu. Birkaç aydır gizlice bilgi sızdırıyorlardı zaten. Topluluk Yönetimi açısından gayet iyiydi. Hatta bu şekilde Valve Topluluk Pazarı'ndan daha fazla para kazanabildi, ve topluluğu canlı tutabildi.

Hocam mesele oyunun yönetimi değil. Hype aldıktan sonra kitlenin mahvolmasından korkuyorum, bunu dile getirdim. Valorant'ı görüyorsunuz.

Hocam mesele oyunun yönetimi değil. Hype aldıktan sonra kitlenin mahvolmasından korkuyorum, bunu dile getirdim. Valorant'ı görüyorsunuz.
O kitle VALORANT'ta kalsın, CS'ye sakın ama sakın bulaşmasın. VALORANT'taki kız ve erkek kitle, CS'ye gelirse o zaman iş çok kötü olur. Yoksa küfürler hakaretler havada uçuşur.

Yeni konular

Geri
Yukarı