CS durduk yere Overwatch ban yedim

Overwatch ban olduguna dair SS var mi?
Bilgilendirme dogru Overwatch kalkmaz ama Overwatch aylar öncesinde kalkmisti.
nasıl bir ss olması gerekiyor ? Yasaklar kısmında attığım ssteki yazı vardı sadece

Overwatch suan kapali degil miydi?
SS atsana bi.
Attığım linkten profilime bakarsanız daha 10 gün önce ban yediğimi görebilirsiniz

nasıl bir ss olması gerekiyor ? Yasaklar kısmında attığım ssteki yazı vardı sadece

Attığım linkten profilime bakarsanız daha 10 gün önce ban yediğimi görebilirsiniz
1697713518232.png

Bundan bahsediyorum.
AMD kullaniyor musun?

Eki Görüntüle 1982617
Bundan bahsediyorum.
AMD kullaniyor musun?

Bu uyarı gelmişti ama kutucuğu işaretleyip kapattıktan sonra bir daha görmedim. Yaklaşık 2.5-3 ay öncesine kadar AMD ekran kartlı bilgisayarım vardı ama şu anki bilgisayarda NVIDIA ekran kartı var. Bir de bende LoL oynarken kullandığım Blitz uygulaması var rünleri, Build'leri ayarlayan bu uygulama CS açıldığında orada da CS istatistiklerimi gösteriyordu o ban sebebi yapar mı? Yoksa overwatch oynanışla ilgili mi sadece

Bu uyarı gelmişti ama kutucuğu işaretleyip kapattıktan sonra bir daha görmedim. Yaklaşık 2.5-3 ay öncesine kadar AMD ekran kartlı bilgisayarım vardı ama şu anki bilgisayarda NVIDIA ekran kartı var. Bir de bende LoL oynarken kullandığım Blitz uygulaması var rünleri, Build'leri ayarlayan bu uygulama CS açıldığında orada da CS istatistiklerimi gösteriyordu o ban sebebi yapar mı? Yoksa overwatch oynanışla ilgili mi sadece

Bir Overwatch Eğitmeni, incelediği oyun kaydındaki şüpheli davranışları gördüğünde, oyuncuya bir Overwatch banı uygulama yetkisine sahiptir. Ancak bu karar tek başına alınmaz. Birden fazla Eğitmenin aynı oyuncu hakkındaki kararı tutarlıysa, Overwatch banı uygulanır.

Ama Overwatch suan CS'de kullanilmiyor diye biliyoruz.

Hesabınız çok fazla kişi tarafından rapor edildiyse, böyle bir uyarıyla karşılaşabilirsiniz. Uyarıları şahıslar kontrol etmiyor, sistem kontrol ediyor. Aynı türden onlarca rapor geldiyse incelemeye almış olabilir. Maç tekrarlarınız incelenir, gereken kanıya varılır.

Yanlış bilmiyorsam, yanlış rapor yapan kişilere de ceza olarak güven faktörü eksisi veriliyor.

Beklersem kısa sürede açılma ihtimali var mı? Duruma göre bir şekilde yeni hesap almaya çalışacağım. Beklerken oyuna zam gelirse hiç alamam sonra.

Geri
Yukarı