Steam CS:GO 1'den fazla seçkin hediyesi göndertmiyor

Tamamdır. Bu arada ben Steam'in bu oyun içi eşyalar satılarak yan hesaplara oyunlar vs. hediye edilmesini kısıtlamalarını kınıyorum. Benim durumumu bot hesaplarla vs. kötü amaçlı insanlar kâr yapabiliyor, biz de o yüzden kısıtlıyoruz vs. tarzı bir yanıt aldım. İki hesap da bana ait, çalıntı kredi kartı bilgisi girsem tamam diyicem. Valve'dan gerçekten çok beklenmedik ve net en aptalca hareketi. Pazar'da bakiyeniz değerinde bir eşya satın alıp, 7 günlük takas banı kalktıktan sonra diğer hesaba yollayıp satıp satın almanız sorunu çözüyor. Ama hem Steam para kesiyor hem de 7 gün bekliyorsunuz.
Böyle bir şeyden haberim de yoktu şu an maduriyet yaşıyorum. Hem kasadan 200 lira kesti satarken hem de hediye gönermeme izin vermiyor.
Hocam kardeşlerinize aldıgınızı söylerseniz açıyorlar yaşadım tecrübe ettim.
Eğer şimdi attığım mailde sorun çözülmezse denerim.

@babypluto
Böyle cevapladılar ve hediye göndermeyi denedim sorunsuz gönderildi. Başka hesaba daha atmayı denesem acaaba tekrar kısıtlanır mı?
Ekran görüntüsü 2023-06-12 130945.png

Son düzenleme:
Böyle bir şeyden haberim de yoktu şu an maduriyet yaşıyorum. Hem kasadan 200 lira kesti satarken hem de hediye gönermeme izin vermiyor.

Eğer şimdi attığım mailde sorun çözülmezse denerim.

@babypluto
Böyle cevapladılar ve hediye göndermeyi denedim sorunsuz gönderildi. Başka hesaba daha atmayı denesem acaaba tekrar kısıtlanır mı?
Eki Görüntüle 1817554
Size de bana olan olmuş. 1 kere oyun hediye ettim, ikinci satın alım denememde yine aynı hatayı verdi destekle iletişim kurdum yukarıda yazdıklarımı söylediler. Başka hesaba atarsanız kısıtlayacaklarını sanmıyorum ama.

Size de bana olan olmuş. 1 kere oyun hediye ettim, ikinci satın alım denememde yine aynı hatayı verdi destekle iletişim kurdum yukarıda yazdıklarımı söylediler. Başka hesaba atarsanız kısıtlayacaklarını sanmıyorum ama.
Şimdi deniyorum sonucu yazacağım.

@babypluto 2 tane hesaba aldım yine aynı hatayı verdi :D Desteğe tekrar yazacağım sanırım.

Ekran görüntüsü 2023-06-12 134217.png

Kendi hesaplarınıza alabilirsiniz diyor. Hediye aldığım hesaplar kendi hesaplarım yazsam kabul edilir mi acaba? Tekrar ticket açarsam yanıt verilmeden kapatılacakmış. Neyse artık elimde olanlarla idare edeceğim. @babypluto

Son düzenleme:
Bana da aynı şekilde dönüş yaptılar. Yapacak bir şey yok dediğimi yapacaksınız. Kaç hesaba atacaksanız item alın takaslayın 7 gün sonra satın.

Bana da aynı şekilde dönüş yaptılar. Yapacak bir şey yok dediğimi yapacaksınız. Kaç hesaba atacaksanız item alın takaslayın 7 gün sonra satın.
Toplamda 5 hesabım oldu artık yeter dedim geri kalan parayla fırsat yakalayıp ucuz skinler aldım. CS2 için yatırım oldu.

Geri
Yukarı