CS:GO 2'de daha yüksek FPS mi alacağız?

Selam dostlarım. Bugün arkadaşımla CS 2 hakkında konuşurken CS:GO'dan daha yüksek FPS alırsın muhtemelen dedi. Bunun doğruluk payı var mıdır sizce? CS, GO Low 60-70 arası alıyorum genelde. Optimizasyonla alakalı düşük sistemleri de kapsayacak dedi. Siz ne düşünüyorsunuz?
Testlere göre konuşacağım: İzlediğim zaman yüzde 20-30 arası işlemci, 80-90'da ekran kartı çalışıyor yani ekran kartına binen yük artıyor, normal CSGO'da daha çok işlemciye biniyordu yük, buna dayanarak söyleyebilirim ki artık işlemciden çok ekran kartı FPS'yi belirleyecek birşey. Kısacası ekran kartınızın önemi büyük FPS değerinde.

Selam dostlarım. Bugün arkadaşımla CS 2 hakkında konuşurken CS:GO'dan daha yüksek FPS alırsın muhtemelen dedi. Bunun doğruluk payı var mıdır sizce? CS, GO Low 60-70 arası alıyorum genelde. Optimizasyonla alakalı düşük sistemleri de kapsayacak dedi. Siz ne düşünüyorsunuz?
Aynı FPS'yi alacaksınız. Kaynak : UNLOST TV

Yeni gelen güncelleme ile optimizasyon sorunları çözüldü.

Bence herkesin çok yüksek oranda düşecek de bugün gelen CS2 güncellemesini hiç beğenmedim. Buy menu Valorant gibi olmuş.

Hocam silahı geri verme olayı güzel şimdi hakkını yemeyelim. Ayrıca bence hoş olmuş buy menüsü yani daha kolay satın alıp vakit harcamayız basede bazen olur ya.

Kanka topluluk sunucularında RTX kartlar isteyen oyun sence CS:GO'dan daha yuksek FPS verebilir mi?

Kesinlikle düşük alınacağını düşünüyorum, 2012 yılından beri gelen en büyük güncelleme olmasıyla beraber optimizasyon ayarlarını bir tık yükseltmiş olabilirler fakat detayların ve görüntü kalitesinin artışıyla beraber Valve'ın haritanın dışında, noclip açmadan göremeyeceğimiz yerleri bile detaylı olarak kodlaması sayesinde muhtemel olarak çok ciddi olmasa da oldukça belli bir FPS düşüşü yaşayacağız gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı