CS:GO 2'de daha yüksek FPS mi alacağız?

Selam dostlarım. Bugün arkadaşımla CS 2 hakkında konuşurken CS:GO'dan daha yüksek FPS alırsın muhtemelen dedi. Bunun doğruluk payı var mıdır sizce? CS, GO Low 60-70 arası alıyorum genelde. Optimizasyonla alakalı düşük sistemleri de kapsayacak dedi. Siz ne düşünüyorsunuz?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şöyle kapsamlı bir karşılaştırma videosu var. Şimdilik beta sürecinde daha az FPS veriyor gözüküyor. Çünkü daha fazla kaynak harcıyor ve çok daha fazla efekt ve detay var.

Dostum şimdi fidelityx diye bi ayar var adını yanlış hatirlamiyorsam oyunu minecrafta ceviriyor. O ayar ile daha fazla fps bile alabilirsin ama o ayar kapaliyken daha az fps alacağın kesin onu söyleyeyim

Bence herkesin çok yüksek oranda düşecek de bugün gelen CS2 güncellemesini hiç beğenmedim. Buy menu Valorant gibi olmuş.

8 yil once Reddit'te paylasilan bir post hocam. Kimin kimden caldigina supheliyim.

Dosya Ekleri

• 20230608_084928.jpg
    20230608_084928.jpg
    55,2 KB · Görüntüleme: 53
Selam dostlarım. Bugün arkadaşımla CS 2 hakkında konuşurken CS:GO'dan daha yüksek FPS alırsın muhtemelen dedi. Bunun doğruluk payı var mıdır sizce? CS, GO Low 60-70 arası alıyorum genelde. Optimizasyonla alakalı düşük sistemleri de kapsayacak dedi. Siz ne düşünüyorsunuz?
Hocam konsola yeni kodlar geldi, unlost hatta bunun hakkında video yaptı hiç grafik kismadan bir kod ile optimizasyon sorununu ortadan kaldırabiliyorsun yani yine aynı fps yi alırsın.

Daha yüksek FPS almayacaksınız maalesef. Yeni bir oyun gibi düşünün. Yeni oyun motoruna geçirildi. Daha az FPS alırsınız. Yük artacak çünkü. CS:GO oyuncularının çoğu eski sisteme sahip oyuncular oynuyor. Valve eski sistemlere özel bir optimizasyon yapabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı