CS:GO acayip ban sistemi

Easy Peasy1f

Centipat
CS:GO'da maçtayken 2 takım arkadaşım geçekten hiçbir sebep yokken birden bana ateş etmeye başladı ve sonra biri beni öldürdü çok umursamadım, fakat sonraki round başka birisi beni öldürmeye çalıştığında ben de karşılık verdim ve takım arkadaşlarına çok fazla hasar verdin gibi bir sebeple 7 gün ban yedim. Aynı olay 1 kere daha yaşanmıştı ve onda 1 gün ban yemiştim artık ciddi anlamda sıkmaya başladı bu olay.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam gayet güzel bi sistem sıkmasaydınız keşke, öyle zamanlarda daha çok adamlar molotof atarsa üzerine gidin adamlar bi zamandan sonra ban yiyor toxiclere karşı güzel taktiktir :D

CS:GO'da maçtayken 2 takım arkadaşım geçekten hiçbir sebep yokken birden bana ateş etmeye başladı ve sonra biri beni öldürdü çok umursamadım, fakat sonraki round başka birisi beni öldürmeye çalıştığında ben de karşılık verdim ve takım arkadaşlarına çok fazla hasar verdin gibi bir sebeple 7 gün ban yedim. Aynı olay 1 kere daha yaşanmıştı ve onda 1 gün ban yemiştim artık ciddi anlamda sıkmaya başladı bu olay.

Oyunun fizik ve mekanikleri iyi ve dost ateşi mevcut. Buna uyacaksın ve oyunu öyle oynayacaksın. Hala ban yemene rağmen aynı hareketi utanmadan yapıp oyuna laf atıyorsan ruh sağlığı hastanesi öneririm.

Arkadaşlar herkes ben her round insanları öldürüp sonra kendimi suçsuz gibi gösterdiğimi falan sanmış fakat unranked oynuyorum, her el ya hile ya da toxic geliyor 1 maç umursamıyorsun yeni maça geçiyorsun tekrar geliyor, bir süre sonra karşılık vermeden durmak imkansız ne yani adam benim oyunumu mahvedecek ben sadece oturup izleyeceğim bunumu yapmam gerek?

Geri
Yukarı