CS:GO Hile Kullanmadan Ban Riski Riski Var mı?

Bu sistemden ban yiyen profesyonel oyuncular duyduğuma göre olmuş (Örn:Scream).
Oyundaki ping'den midir yoksa başka birşeyden mi bilemiyorum, net ateş attığım adamlara mermim gitmezken; rastgele sıktığım saçma sapan vuruşlarım oluyor kimi zaman. Bu yüzden ara sıra da olsa ben de bu korkuyu yaşıyorum. 66 tane oyunumun olduğu bir Steam hesabım var; ban yersem gerçekten ben bunu kaldıramam. Hesabım da çok eski o yüzden yeni bir steam hesabına geçişi de bünyem kaldıramaz.
Ama bildiğim kadarıyla bir insanı üst rütbelerdeki kişiler izliyor; yani bulunduğun rütbeden daha iyi kişiler izliyor bu yüzden ban yeme olasılığı düşük ama %0 değil.Ben Global Elite rütbesinde olduğum için full Global Elite oyuncular izliyordur diye düşünüp biraz rahat nefes alıyorum açıkçası. :)
Tüm bunlara rağmen oyununu değiştirmemelisin, zevk alıp eğlenmek için oynuyorsun; bu yüzden doyasıya oyununu oyna. Ben de mesela çoooook fazla smoke içinden adam vuruyorum. Kendi arkadaşlarımdan harbi lan Fatih, cidden görüyor musun smoke içini falan diye sordukları zamanlar oldu :D Ama hiç geri durmuyorum smoke içi vurmaktan. Yani tadını çıkart.

expeditious bro o KQLY olmasın ? Ve bu arada Global olsan bile silver biri seni izleyebilir. Sen de silver birini izleyebilirsin.

Arkadaşlar, selamlar. Yaklaşık 2 yıllık bir CS:GO oyuncusuyum. Biraz araştırma yaptım ve gördüm ki hile kullanmayan ve ya illegal işlere bulaşmayan adamlar yaptıkları olağan üstü 2-3 vuruş sonrasında karşı takım tarafınca report ediliyor ve ban yiyorlar.

Öncelikle Overwatch sisteminden bahsetmek istiyorum. Valve gibi büyük bir şirketin yapmaması gereken büyük bir hata bence. Sen her kullanıcının böyle bir yetkiyi doğru ve bilinçli bir şekilde kullanacağını nereden biliyorsun? Hadi böyle bir sistem getiriyorsun bari çeşitli şartlar doğrultusunda yetki ver. 150 maç kazan gibi saçma sapan bir şart olamaz! Belirli rütbelere erişmiş elit kullanıcılara verilmesi gereken bir yetki.

Korkuyorum, adamın nereden geleceğini biliyorum bazen vurmaya korkuyorum! Oyunu oynamaktan korkar hale geldim. Hile vb. illegal bir yazılımı bırak herhangi bir config dosyası indirip kullanmadım bile, hatta CS:GO dosyalarına giriş dahi yapmadım. Fakat yine de içimde garip bir korku var. Oynayasım geliyor, güzel bir iş yapıyorum karşı takımdan hemen report alıyorum ve ya moral bozucu hakaretlerde bulunuyorlar.

Soruma gelecek olursak config dosyası indirmeyi bırak CS:GO dosyalarına dahi girmemiş bir oyuncu olarak böylesine saçma bir sistem tarafından haksız yere ban yeme riskim var mıdır? Teşekkürler.
Şahsen ben bi salaklık yapıp SkinChanger kullandım.Bana bi VAC ban uyarısı geldi.Derhal oyunu kapatıp PC'yi yeniden başlattım.Açılınca da CS:GO'yu sildim.Daha dün yükledim ve hiçbir ban yok.İleride VAC ban yeme ihtimalim var mıdır.Cevaplarsanız sevinirim.SAYGILAR...

Eğer Steam profilinde VAC ban (1) yazmıyorsa için rahat olsun. Fakat 1 gün önce VAC hatasının geldiğini varsayarsak aynı şeyi söyleyemem. Üzerinden gün geçtiği halde VAC'lı değilsen bir şey olmaz.

Kardeş sen vac yada overwatch ban yesen bile eğer extra yazılım kurmadıysan steam desteğe ticket attığında valve inceliyor birşey olup olmadığını sende eğer yoksa banı kaldırırlar fuatates05 vac gecikmelidir 1 dakka sonrada 1 sene sonrada ban yiyebilirsin birşey söyleyemem oyüzden

8000 bin saat CS oynama sürem var 8 senelik hesap hileden yıldım diye 1 ay felan oynamadım sadece PC de duruyordu başka oyunlar oynuyordum raft trainer vardı Steam oyunları haricinde Steam açıldı Vac yasaklaması mesajı geldi zaten hileden yılıp usanmıştım bide böyle bir yasaklama alınca heves kalmadı 34 yaşındayım çocukluk gençlik hep CS de geçti CS go dan sıkılıp 1.6 ya 1.6 dan sıkılıp CS go ya geçen biriydim

Yeni konular

Geri
Yukarı