CS:GO alınır mı?

BigBangZero

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RX 6700 XT, Ryzen 5 5600, GoodRam 8x2 GB DDR4 3600 MHz, Gigabyte A520 M-K V2, 1 TB Kioxia G2 M.2, 1 TB Seagate Firecuda 120 Sata SSD, Bitfenix Formula Gold 650 Watt, Bitfenix Apollo
Oyundan sıkıldığım için rekabetçide Griefing yapıp Overwatch VAC yedim. Şimdi ise kartımda fazladan para var. Almalı mıyım sizce? Ayrıca eski kullandığım telefon numarasına bağlasam VAC geçer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Duyduğum kadarıyla hileler kol geziyor. Milletimizin çocukları sağolsun o oyunun ortamını da bozmuşlar yani gördüğüm kadarıyla böyle. Paran kalsın bence bedava olan CSNZ indir ortamı da iyi.

Heralde LEM tarzı ranklerde yaptığımı sanıyorsunuz
Kardeşim diğerleri insan değil mi? Niye insanların hakkına giriyorsunuz ki? CS:GO'dan ban yiyenlere tekrar CS:GO satılmamalı bence.
İnsanlar eğlenmek için giriyor ve siz orada adamın 40-50 dakikasını çalıyorsunuz. Bunu yapmaya kimsenin hakkı yok.

Kardeşim diğerleri insan değil mi? Niye insanların hakkına giriyorsunuz ki? CS:GO'dan ban yiyenlere tekrar CS:GO satılmamalı bence.
İnsanlar eğlenmek için giriyor ve siz orada adamın 40-50 dakikasını çalıyorsunuz. Bunu yapmaya kimsenin hakkı yok.
Bilerek trollemedim. Silver 1 Rütbesine düşe düşe geldim ki herkes troll. Bir kaç maç girdim sinir olunca bende yapmaya başladım şuan amacım o yana değil elimin altında her istediğim oyun var o yüzden istiyorum alabilirim belki eve gidince karar vereceğim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı