CS:GO allow_third_party_software güven faktörünü düşürüyor mu?

tndf

Hectopat
Daha fazla  
GeForce Freestyle ile oyunun renklerinde değişiklik yapmak istiyorum ve izlediğim bir videoda bu uygulamayı kullanabilmek için başlatma seçeneklerine allow_third_party_software kodunu yazmam gerektiğini gördüm. Güven faktörüm şu an tavanda ve hiç hile gelmiyor. Bu kod güven faktörünü düşürüyormuş falan öyle söylentiler var. Bu kodun zararları nelerdir?

20210518002837_1.jpg

Sizin için kodu yazıp bu ekran alıntısını aldım, güven faktörünüz düşüyor maalesef yazdığı gibi :(

Yaklaşık 1 yıl önce GeForce'un bu özelliğinden yararlandığımı hatırlıyorum fakat nasıl yaptığımı bilmiyorum.Bu kodu yazmadan özelliği kullanma imkanım var mı?

Yaklaşık 1 yıl önce GeForce'un bu özelliğinden yararlandığımı hatırlıyorum fakat nasıl yaptığımı bilmiyorum.Bu kodu yazmadan özelliği kullanma imkanım var mı?
Büyük ihtimal yoktur ancak bugün d3dgear isimli video kayıt programının fps göstergesini o kodu yazmadan kullanabilmiştim, belki sizin yapacağınız olayda da aynı şey olurda kullanırsınız. Bir deneyin derim

Normal bir şekilde kodu kullandıktan sonra başlatma seçeneklerinden o kodu silsem güven faktörüm de normale döner mi?

Normal bir şekilde kodu kullandıktan sonra başlatma seçeneklerinden o kodu silsem güven faktörüm de normale döner mi?
Siz bir tabağı kırdıktan sonra tabağa özür dilediğinizde tabak düzeliyor mu? :D
+rate 786432 +cl_cmdrate 128 +cl_updaterate 128 -disable_d3d9ex -novid -nod3d9ex -threads 6 -high -nojoy +cl_interp 0 +cl_interp_ratio 1 -freq 75 -refresh 75 -tickrate 128 +cl_forcepreload 1 -threads 6 -noforcemparms -noforcemaccel -noforcemspd

Benim başlatma seçeneklerim bunlar, bana size verdiği uyarıdan vermiyor. Bi yapıştırıp deneyin isterseniz.

+rate 786432 +cl_cmdrate 128 +cl_updaterate 128 -disable_d3d9ex -novid -nod3d9ex -threads 6 -high -nojoy +cl_interp 0 +cl_interp_ratio 1 -freq 75 -refresh 75 -tickrate 128 +cl_forcepreload 1 -threads 6 -noforcemparms -noforcemaccel -noforcemspd

Benim başlatma seçeneklerim bunlar, bana size verdiği uyarıdan vermiyor. Bi yapıştırıp deneyin isterseniz.
bu yazılar sadece onun için dimi

Bu ayarlar ile obs üzerinde ekran yakalama ile oyunun görüntüsünü alabiliyorum. Oyun yakalamada alınmıyor. Kafama takılan tek soru VAC ban olasılığı nedir? Ondan biraz tırsıyorum 😂

Geri
Yukarı