CS:GO alt tap hızı neden düşük?

onurburhan21

Decapat
Daha fazla  
CS:GO oynarken Alt Tab basınca Google veya Discord'a gitmek isteyince 3 saniyede zor atıyor ama Rainbow Six Siege, Valorant, CoD, Battlefield gibi oyunlarda 1 saniye bile değil, salise de atıyor. Neden CS:GO'da böyle, yardımcı olabilecek var mı?
Sistem gereksinimlerimde iyi. GTX 1650 Super ekran kartım, 16 GB RAM DDR4 3200 MHz, Ryzen 5 3500X işlemci var.

Son düzenleyen: Moderatör:
CS:GO oynarken Alt Tab basınca Google veya Discord'a gitmek isteyince 3 saniyede zor atıyor ama Rainbow Six Siege, Valorant, CoD, Battlefield gibi oyunlarda 1 saniye bile değil, salise de atıyor. Neden CS:GO'da böyle, yardımcı olabilecek var mı?
Sistem gereksinimlerimde iyi. GTX 1650 Super ekran kartım, 16 GB RAM DDR4 3200 MHz, Ryzen 5 3500X işlemci var.
4:3 mü oynuyorsun?

Ekran ayarını "Windowed Fullscreen" olarak ayarlayın.

CS:GO'yu doğal ekran çözünürlüğü dışında kullanmanızdan kaynaklı olabilir. Çünkü bazı insanlar örnek olarak, 1920x1080 monitörde 1024x768 oynuyor. Böyle bir durumda oyunu oynarken başka bir uygulamaya geçerseniz monitörün tekrardan masaüstü çözünürlüğüne geçmesi için bir zamana ihtiyacı var. Eğer bundan oluyorsa ya oyunu masaüstü çözünürlüğüne eşit olarak ayarlayın yada tam ekran pencereli modu seçin.
Ayrıca API kaynaklı olması da muhtemel. Bu alt+tab geçişi hızlandıran bir başlatma kodu vardı. Şu an hatırlayamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı