CS GO anlık donma

Daha fazla  
Arkadaşlar ASUS X550VX DM324-D kullanıyorum. CS GO oynarken anlık ara sıra oyunda donma oluyor ve 10-15 sn'lik kısımda ölmüş oluyorum. Oyun ölümden sonra aynı şekilde devam ediyor. Ortalama 200 FPS ile oynuyorum oyunu FPS'de anlık düşüş olmamasına rağmen bunun neden olacağını tahmin edemedim. Fikri olanlar yardımcı olursa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Multiplayer oynuyorsan internetinden kaynaklanabilir. HDD'yi de HD Tune programından Error Scan ve Health yazan yerden tarat ve sonuçları buraya at. Sistem özelliklerin neler?

Ekran kartı : 4 Gb Nvida Geforce GTX 950 M

Dosya Ekleri

• Screenshot_5.png
    Screenshot_5.png
    3,6 KB · Görüntüleme: 256
  • Screenshot_6.png
    Screenshot_6.png
    72,9 KB · Görüntüleme: 250
HDD sorun yok. Başka oyunlarda durum nasıl? Takılma, falan oluyor mu diğer oyunlarda da?
Şuan için çok oyun oynama şansım omadı ama başka oyunlarda böyle sıkıntı yaşamadım.Ygs den sonra gta5 denemesi yapıcam bakalım aynı sıkıntı çıkacak mı merak ediyorum ama ben sadece cs de olduğunu düşünüyorum.Sizce neden kaynaklanıyor olabilir ?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı