Windows 10 CS GO Donma Sorunu

sedat01

Hectopat
Daha fazla  
Yakın zamanda Windows 7'den Win. 10 geçtim ve CS GO da oyunda iken aniden donuyor ve ekran siyah oluyor. Masaüstüne çekmek zorunda kalıyorum, bazen reset atmak zorunda kalıyorum. Lütfen bi çözümü var mı bunun?

Ekran kartı sürücü sürümü ve sistem özellikleriniz nedir? Oyun orjinal mi? Diğer oyunlarda sorun var mı?
Geforce Experience Windows 10 için en son sürümünü dün indirdim, oyunu Steam üzerinden aldım orjinal, diğer oyunlarda bi sorun yok (Battlefield 4, Far Cry 4) ekran kartım Msı Gtx 760 Twin Forz.

Aynı sorun bende de var RX 470 kullanıyorum oyunda arada bir donma oluyor 5 6 saniye sonra ekran siyaha dönüyor ve alta alıyor. Sürücülerim güncel dosyaları da kontrol ettim ay başında oyunu silip tekrar yükleyeceğim yine olursa 8 1 FTW atacağım.

Oyunun dosyalarını doğrulamayı denedin mi ? Xbox DVR özelliğini kapatmak da bir çözüm.

bende aynı dertten müzdaribim belirli bir saat diliminin içinde kendiliğinden donuyor şarjör değiştirme seslerini duyuyorum sadece. ekran dalgalanıyor klavye ve mouse çalışıyor. bir süre sonra time out diye beni atıyor otomatikman..bu son büyük güncellemelerden sonra olmaya başladı daha öncesinde böyle bir problemim yoktu. burada ve başka forumlarda yazanların hepsini denedim olmadı. en son steam destek e yazdım onlarda görüntü kısmında (boost player contrast) devre dışı bırakın dediler. yaptım o da işe yaramadı. güzelim oyunun içine ettiler güncellemelerle.. email attım bir daha bakalım ne cevap gelecek bekliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı