CS:GO artık yolun sonuna mı geliyor?

Ortalama 600-700 bin civarında dolanıyor. Ben sıklıkla oynuyorum, genelde bu civarlarda oluyor. Bazen 800 binlere kadar çıkıyor. Bazen 400 binlere kadar iniyor. Bu arada yakın bir zamanda CS:GO Source 2 grafik motoruna geçecek, o zaman daha fazla oyuncuya erişecektir.

CS:GO en kötü biraz düşer m ban göre hiçbir zaman sona gelmeyecek. Çünkü Valve ekibi yeni bir CS oyunu tasarlamadığı için (bildiğim kadarıyla) CS:GO'yu hal sürdürmek için daha fazla operasyon, turnuva yapmaya başlar.

Mantıklı bir teori Valve böyle bir yol İzleyebilir.

Source 2 gelirse patlar yine.

Unutalım onu. Oyun en çok topluluk ürünlerinden parayı kırıyor yeni oyun motoru demek o ürünlerin tekrardan port edilmesi demek. Valve kendi haritalarını yapar ama diğer geliştiriciler tekrar uğraşır mı orası muamma.
Source 2 ile yeni CS yaparlar bence CS: Source'nin PS oyununu yaparken ortaya nasıl GO çıktıysa bu da ona benzer bir şey olur.

Ortalama 600-700 bin civarında dolanıyor. Ben sıklıkla oynuyorum, genelde bu civarlarda oluyor. Bazen 800 binlere kadar çıkıyor. Bazen 400 binlere kadar iniyor. Bu arada yakın bir zamanda CS:GO Source 2 grafik motoruna geçecek, o zaman daha fazla oyuncuya erişecektir.

Öyle resmi bir açıklama duymadım hocam nereden böyle bir sonuca vardınız?
Öyle resmi bir açıklama duymadım hocam nereden böyle bir sonuca vardınız?

Yoksa teori mi?

İkide bir şu tür söylemler ortaya çıkıyor. Arkadaşlar CS'nin bitmesi gibi bir olay yok. Ne kadardır aynı şeyler söyleniyor, bitmiyor işte. CS:GO gibi bir popüler oyunun ölmesi mümkün mü? Anca popülerliği bazı zamanlar düşer, ondan sonra büyük bir güncelleme ile yine patlar.

Aslında CS:GO'da hile olmasına rağmen değerler yüksek yani bitmemiş denilenebilir. Valorant sayesin de belki ders alıp Valve tekrar bir şeyler yapabilir benim umudum hala var zaten herkesin çocukluğunun oyunu öyle kolay kolay bitemez bir aralar Apex vardı işte bitirecek falan diyordu ne oldu? Kendisi bitti Valve hile yazılımı getirse çok kolay bir şekilde eski gücüne kavuşur ve hep zirvede olur.

3 Ay önceye kadar 4 senedir aktif oynadığım bir oyundu CS. Ama hile sayısının artışa geçmesi ve artık yeni bir şey getirmedikleri için oyunu bırakıp Valorant’a geçtim. Eğer oyun da bulunan hilelere bir çözüm getirirlerse ve yeni bir şeyler yaparlarsa geri dönebilirim. Bence CS kendi ayağına sıktı.

Son düzenleme:
Hocam biz de aynı olaya dair kafa yoruyoruz
İkide bir şu tür söylemler ortaya çıkıyor. Arkadaşlar CS'nin bitmesi gibi bir olay yok. Ne kadardır aynı şeyler söyleniyor, bitmiyor işte. CS:GO gibi bir popüler oyunun ölmesi mümkün mü? Anca popülerliği bazı zamanlar düşer, ondan sonra büyük bir güncelleme ile yine patlar.
Herkese iyi geceler

Yeni konular

Geri
Yukarı