CS:GO ban durumu

alidmr

Hectopat
Herkese merhaba. Bugün oyunuma bir hile geldi ve 5 kişi reportladık ki takımından reportlayan da olmuştur. Çünkü adamlar 3 arkadaştı kovmaya çalıştılar ama herif arkadaşı ile girmiş kovulmamak için. Her neyse bu kişi ne zaman Overwatch'a düşer ve düştükten ne kadar sonra VAC ban yer?

Herkese merhaba. Bugün oyunuma bir hile geldi ve 5 kişi reportladık ki takımından reportlayan da olmuştur. Çünkü adamlar 3 arkadaştı kovmaya çalıştılar ama herif arkadaşı ile girmiş kovulmamak için. Her neyse bu kişi ne zaman Overwatch'a düşer ve düştükten ne kadar sonra VAC ban yer?
Valla kanka ben 8 ay sonra yemiştim ama sen bilin

100 skoru geçtiyse düşer OverWatch'a. Çok belli ettiyse yer.

Kullandığı hile VAC bandan koruyorsa çoğu hile koruyor zaten günlük galiba 9 rapor yiyinci ow düşüyon onlar heplarda 1 maç atıp çıkıyorlar 1kere ow ye düşüp temiz çıkarsa yemez.
70 kill alıp ban yemediğimi hatırlıyorum

100 skoru geçtiyse düşer Overwatch'a. Çok belli ettiyse yer.

100 skoru geçmedi ama çok belli etti.

Vallahi kanka ben 8 ay sonra yemiştim ama sen bilin.

Yani bu adam 8 ay hile kullanmaya devam edecek.

Kullandığı hile VAC bandan koruyorsa çoğu hile koruyor zaten günlük galiba 9 rapor yiyinci ow düşüyon onlar heplarda 1 maç atıp çıkıyorlar 1kere ow ye düşüp temiz çıkarsa yemez.
70 kill alıp ban yemediğimi hatırlıyorum.

Yani 9 report yemezse günlük Ow'ye düşmeyecek ve her gün hile kullanıp 1 el atıp çıkacak ve bu böyle sürecek mi?

Ban dalgasında yiyebilir hocam, ama siz kafaya takmayın. Zaten karşınıza bir daha gelmeyecek.

Ban dalgasında yiyebilir hocam, ama siz kafaya takmayın. Zaten karşınıza bir daha gelmeyecek.

Hocam o gelmez başkası gelir. Sorun bunların her gün çok sayıda başkalarına gidip oyunlarını mahvedip ban yememesi.

Evet FACEIT oyna dicem de ondan hardware cheat yapanlar var CS:GO hileyi nasıl çözücek bilemiyorum.

Fark etmiyor yani FACEIT veya mm.
Overwatch'a düşebilmesi için kesin bir sayı yok, sadece kısa süre içinde birçok kez raporlanması gerekir. Bu raporlara da 150 civarı kişi bakıyor. Puanı en yüksek olan müfettişlerin kararı dikkate alınıyor.

Ortalama ne kadar sürede yer ban peki?

Geri
Yukarı