CS:GO Ban

Ferreci

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlarla oynarken dalgasına FF attım bizimkine bağlantı koptu sonra birdaha girmeye çalışırken bu hatayı verdi, bu ne saçmalıktır yahu ? Rekabetçiden ban yiyoruz yetmiyor şimdi de kendi aramızda oynarken mi ban atıyorlar ?

Dosya Ekleri

• 2015-06-05_00001.jpg
    2015-06-05_00001.jpg
    193 KB · Görüntüleme: 1.910
Böyle bir sistem var. Her oyunda da olması lazım. Allah aşkına oyun o bıçağı dalgasına attığınızı nereden bilecek? Biraz mantıklı düşünürseniz zaten yanlış bir şey düşündüğünüzün farkına varırsınız.

Competitive (Matchmaking) Dalgaya alınmaz. Adı üstünde Rekabetçi. Oynayabildiğin en iyi oyunu oynarsın orada basede bıçak sallama falan geç hepsini en iyi sistemi yapmış adamlar. Bıçak falan sallayacaksan ''Basit eğlence'' (Casual) tam sana göre.

Sorsan hep Ruslar yüzünden rank kasamıyor bizimkiler. :D :D Adam dalgasına FF attım diyor bir de niye böyle oldu diyor pişkin pişkin. Keşke ban atsalarmış...

Sorsan hep Ruslar yüzünden rank kasamıyor bizimkiler. :D :D Adam dalgasına FF attım diyor bir de niye böyle oldu diyor pişkin pişkin. Keşke ban atsalarmış...
Söylediğinden hiç rekabetçiye girmediğin apaçık belli oluyor.

Bir ; Konuda rekabetçiden yenen bandan bahsetmiyorum, atölyeden topluluk haritası açarsın orda rekabetçi seçip oynarsin sadece kendi arkadaşların arasında ondan bahsediyorum,VAC'ın böyle bişey yapmaya hakkı yok biz bize oynuyoruz.
İki; Hiç güzel bir sistem değil bu, VAC denen zımbırtı acil bir durumda AFK kaldığın için 7 gün ban atıyor sende bunu doğru buluyorsan steam taşeronusundur.
Üç; Umarım bu beklentinden dolayı inşallah sende ban yersin.

VAC (Valve-Anti-Cheat) denen olayı yanlış anlamışsınız. 7 gün yediğin ban VAC olmuyor.Competitive Cooldown oluyor. VAC %100 süresiz atılan birşeydir. Ve açılması çok zordur. Zaten competitive adı üstünde rekabetçi oyunudur, girmeden önce ''90 dakikaya kadar çıkabilen maçı tamamlamayı vaat ediyorsun'' yazar. Competitivede afk kalmak nedir ya ? 4v5 oynamak hoşuna gider mi ? Empati kur. AFK kalacaksan Casual falan gir ki, Casualda bile AFK kalmak başkalarını rahatsız eder.

Değil ama benim aldığım itemlerden kazandıkları komisyonlar çoğu kullanıcının aldığı oyunlardan daha fazladır. Oyunları saymıyorum bile. :)

VAC (Valve-Anti-Cheat) denen olayı yanlış anlamışsınız. 7 gün yediğin ban VAC olmuyor.Competitive Cooldown oluyor. VAC %100 süresiz atılan birşeydir. Ve açılması çok zordur. Zaten competitive adı üstünde rekabetçi oyunudur, girmeden önce ''90 dakikaya kadar çıkabilen maçı tamamlamayı vaat ediyorsun'' yazar. Competitivede afk kalmak nedir ya ? 4v5 oynamak hoşuna gider mi ? Empati kur. AFK kalacaksan Casual falan gir ki, Casualda bile AFK kalmak başkalarını rahatsız eder.
Empati kuruyorum, evet hoş bir durum değil ama belli ki adamlar ben AFK iken beni oylamada atmamış sırf ban yiyeyim diye, bunu yapanı da tespit ettik maçın başından beri 2 tane ağzı süt kokan rus çocuk sürekli önümüze geçiyorlar vs.

Hepsini geçtim 7 gün nedir? Saçma bence yaz indirimleri gelsin bu oyununun yüzüne bakacağımı düşünmüyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı