CS:GO Ban

Sırf ban yiyesin diye değil kardeşim, Zaten senin önceden 7-8 banın var onun için 1 hafta almışsın. Daha önce 7-8 defa atıldığını söylüyorsun bize şurada. Benim oynadığım maçta bizim takımda afk olursa çok ağır küfür ederim, raporlarım çıldırırım abi Competitive'de afk kalmak nedir ya ?

Sırf ban yiyesin diye değil kardeşim, Zaten senin önceden 7-8 banın var onun için 1 hafta almışsın. Daha önce 7-8 defa atıldığını söylüyorsun bize şurada. Benim oynadığım maçta bizim takımda afk olursa çok ağır küfür ederim, raporlarım çıldırırım abi Competitive'de afk kalmak nedir ya ?
Ben şuana kadar sadece bir kere AFK kaldım illa ki herkesin başına gelir, kendini bukadar kaptırma bence anca küfür edersin başka hiçbir halt yapamazsın.

Canım kardeşim sen mi daha iyi bileceksin valve mi ? Eğer acil durum varsa, adam gibi konsolu açıp basarsın quit'i. Gerçi o da etik değil ama AFK kalmaktan iyidir. CS:GO açma o zaman kardeşim, ha açarım, afk kalırım diyorsan yersin banı. Rütben nedir bu arada ?

Canım kardeşim sen mi daha iyi bileceksin valve mi ? Eğer acil durum varsa, adam gibi konsolu açıp basarsın quit'i. Gerçi o da etik değil ama AFK kalmaktan iyidir. CS:GO açma o zaman kardeşim, ha açarım, afk kalırım diyorsan yersin banı. Rütben nedir bu arada ?
usta seçkin gümüş,

hocam ben rank açayım hep afk kalayım demiyorum ki, kırk yılda bir olcak bişey oldu istemeden afk kaldık, insanlık hali. Valve dediğiniz şey peygamber mi benden daha iyisini bilsin? Böyle saçmalıkların kaldırılması lazım, oylama yapıyoruz 24 saat ban atıyorlar, atamassın kardeşim çoluk çocuk trollük yapıyor oylamaya atılınca biz ban yiyoruz, ee sanane valve atılması gerekiyordu bizde oylamayla attık. Haksızlık diz boyu...

Hem adamların oyununu oynuyorsun, hem de ban atamazsın diyorsun. Haksızlık yapıyorlarsa ne yapabilirsin ki ? Şirket onların oyun oynların. Kan onların damar onların

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı