Çözüldü CS:GO Başlatma seçeneklerine FPS gösterme kodu eklemek

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

w1llard

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 5500.
Zotac RTX 3060 12GB.
16 GB Ram.
A520M K V2.
Crucial P3 3D, 500GB.
Selamünaleyküm. Yahu ne yaptıysam gene olmadı, +graph yazılı şu an olmadı, +graph 1 yazdım olmadı, +net_graph 1 yazdım olmadı, başlatma seçeneklerine ne yazmalıyım ki her girişte FPS'i göstersin?

Selamünaleyküm. Yahu ne yaptıysam gene olmadı, +graph yazılı şu an olmadı, +graph 1 yazdım olmadı, +net_graph 1 yazdım olmadı, başlatma seçeneklerine ne yazmalıyım ki her girişte FPS'i göstersin?

Bu arada yeni fark ettim, başlangıç seçeneklerine değil oyun konsoluna yazıcaksın.

cl_showfps 1 yazmayı dener misin?
Olmadı hocam, zaten hocam ben öyle sevmiyorum, bana normal +graph şeklinde lazım.

Tabii gösterir. Oyun içi konsola girip kapatmadığınız sürece kapanmaz.
Hocam öyle değil, ben CS:GO başlatma seçeneklerine yazmak istiyorum, hep oyuna girdiğimde konsola +graph yazmak istemiyorum.

Bu arada yeni fark ettim, başlangıç seçeneklerine değil oyun konsoluna yazıcaksın.
Hocam ben başlatma seçeneklerine yazmak istiyorum.

Olmadı hocam, zaten hocam ben öyle sevmiyorum, bana normal +graph şeklinde lazım.

Hocam öyle değil, ben CS:GO başlatma seçeneklerine yazmak istiyorum, hep oyuna girdiğimde konsola +graph yazmak istemiyorum.

Hocam ben başlatma seçeneklerine yazmak istiyorum.
Ben de diyorum ki oyuna girip konsola bir kez net_graph 1 yazdığında bir daha yazmana gerek kalmayacak. Her zaman açık olacak.

Ben de diyorum ki oyuna girip konsola bir kez net_graph 1 yazdığında bir daha yazmana gerek kalmayacak. Her zaman açık olacak.
Ha hocam şimdi girdim FPS göstergesi açıktı, herhalde dediğiniz gibi oldu, çok teşekkürler hocam, çözüldü olarak işaretliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı