CS:GO bitiyor mu?

CS:GO'ya bitti diyenler Valorant oyuncuları CS:GO asla bitmez.
CS:GO oyuncusuyum ve diyorum. Bitti, bitiyor CS:GO. Azıcık fanboy olmayıp, adam akıllı düşünseniz keşke. Sanki para veriyorlar Valve'i savununca. İlgilenmiyorlar oyun ile anlayın artık. TF2 ile aynı kaderi paylaşıyor şu anda CS:GO.

Son düzenleyen: Moderatör:
CS:GO oyuncusuyum ve diyorum. Bitti, bitiyor CS:GO. Azıcık fanboy olmayıp, adam akıllı düşünseniz keşke. Sanki para veriyorlar Valve'i savununca. İlgilenmiyorlar oyun ile anlayın artık. TF2 ile aynı kaderi paylaşıyor şu anda CS:GO.
Ben CS:GO oyuncusu olarak söylüyorum bitmez. Bitse bile Valve yeni bir Counter Strike oyunu yaptığında biter.

Konuyu 1 ay geç açtım ama Güncelleme gelmeden önce seçkin olan hesaplar şu an para vermeden rekabetçi oynayabiliyor ama yeni başlayanlar oynayamıyor. Tamam hile için yaptılar ama hileye çözüm bulmak yerine en çok oynanılan modu kapatmakda ayrı bir kafa. Sizce CS:GO bitiyor mu?

Bittiği yok.
Eskiden de bu sistemdi zaten.
İyi ki böyle oldu.
Bi' zahmet parasını verin ne yapalım.
Hilelerin gelme sebebi bedava olması oyunun.
Kaç senedir teğmen 21 olamayanlar zaten oynamasın oyunu.

Konuyu 1 ay geç açtım ama güncelleme gelmeden önce seçkin olan hesaplar şu an para vermeden rekabetçi oynayabiliyor ama yeni başlayanlar oynayamıyor. Tamam hile için yaptılar ama hileye çözüm bulmak yerine en çok oynanılan modu kapatmakda ayrı bir kafa. Sizce CS:GO bitiyor mu?

Meqqunin bitiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı