CS:GO bitiyor mu?

Prime değilim fakat bu bir sebep değil. Valorant'ta ücretsiz bir oyun ve en düşük elodan en yüksek eloya kadar hiçbir hile yok. Az buz hile var onlar da maksimum 1 maç sonra ban yiyiyorlar.

Prime olmaman sebep hem Prime değilsin hem de hile var diyorsun.

Prime değilim fakat bu bir sebep değil. Valorant'ta ücretsiz bir oyun ve en düşük elodan en yüksek eloya kadar hiçbir hile yok. Az buz hile var onlar da maksimum 1 maç sonra ban yiyiyorlar.

Valorant'ta 3 aydır hile kullanıyorum ban yemedim banımı açabilirimde. Belli etmezsen ban yemiyorsun bir de :D

Valo daha yeni bir oyun. Biraz zaman geçsin görelim. CS'nin de ilk zamanlarında WH gibi hileler vardı 3-5 tane. Şimdi WH hile sayılmıyor bile.

Çok kişi tanıyorum CS:GO'yu bırakmak isteyipte Valorant'a geçenler (bende dahil). Ama gel gelelim tekrar CS:GO'ya dönüyorlar. 1 hafta oyuna girmeyince özletiyor kendini. CS bitecek bir oyun değildir.

Kemik kitlesi hep var olacak CS:GO'nun, bu yüzden de asla bitmeyecek.
Siz oyunu beleş değil iken edinseydiniz yani 24 TL iken bu sizin sorununuz.

Artık şu konuları görmekten bıktım usandım, sorunun cevabı ise hayır bitmiyor bitmez de zaten siz oyundan soğudunuz veya bıraktınız diye bitecek değil bunu da bilin.

Yeni konular

Geri
Yukarı