CS:GO black bar kaldırma sorunu

osmansafacr

Decapat
Laptop kullanıyorum. İşlemcim İntel HD Grafik Denetim Panelini desteklemiyor. NVIDIA Denetim Masasında da Ekran diye bir bölüm yok. Sadece 3D Ayarları diye bir bölüm var. Ekstra bir program kullanmadan nasıl halledebilirim? CPU ve GPU yazılımlarını güncelledim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hem Intel hem Nvidia ekran kartınız varsa önce DDU ile Nvidia driverını silin. Sonra BIOS'tan default ekran kartı olarak. Nvidia'yı seçin ve driverı yeniden kurun. Denetim panelini bir daha açın. Artık 3D'den başka seçenekler görüyorsanız attığım videodaki adımları takip edin.
Not: Daha önce İntel sürücüsünü kurduysanız onu da DDU ile silin. Belki bir çeşit hatadan dolayı masaüstüne sağ tıklayınca göremiyoruz ancak yine de sürücü yüklü kalmıştır. İhtimal dahilinde olur mu bilmiyorum ama yine de deneyin derim.

Hem Intel hem Nvidia ekran kartınız varsa önce DDU ile Nvidia driverını silin. Sonra BIOS'tan default ekran kartı olarak. Nvidia'yı seçin ve driverı yeniden kurun. Denetim panelini bir daha açın. Artık 3D'den başka seçenekler görüyorsanız attığım videodaki adımları takip edin.
Not: Daha önce İntel sürücüsünü kurduysanız onu da DDU ile silin. Belki bir çeşit hatadan dolayı masaüstüne sağ tıklayınca göremiyoruz ancak yine de sürücü yüklü kalmıştır. İhtimal dahilinde olur mu bilmiyorum ama yine de deneyin derim.
İki sürücüyüde silip tekrardan yükledim İntel HD Grafik Denetim Paneli Geldi Teşekkürler

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı