Çözüldü CS:GO black bar kaldırma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

DarkManN

Centipat
Daha fazla  
Ekran görüntüsü 2022-02-26 161700.png

NVIDIA denetim masasında ilgili bir ayar bulamadım. GeForce Experience'tan mi kaldırmak gerekiyor? Artı olarak FPS göstergesini nasıl açabilirim?

Çözüm
Intel. Başkalarının bilgisayarlarında baktım var bende yok. Ekran kartı NVIDIA MX330.

Dahili Intel grafik kartı evet var ama harici kartım da var. Intel Denetim Masası gibi bir şey yok bilgisayarda. Güncel olduklarına eminim.

Hocam ekstra bir şey indirmen gerekiyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
nvidia sürücüsünü güncelleyin tam ekran yapmanız için bir seçenek olmalı ama sizde gözükmüyor. muhtemelen yanlış sürüm kullanıyorsunuz. temiz bir sürücü kurulumu yapın

İntelde ekran ayarlarında olması lazım ilgili ayarın.
İntel yok.
nvidia sürücüsünü güncelleyin tam ekran yapmanız için bir seçenek olmalı ama sizde gözükmüyor. muhtemelen yanlış sürüm kullanıyorsunuz. temiz bir sürücü kurulumu yapın
Zaten güncel idi. Fakat DDU ile Driver ı silerek tekrar kurdum ama sorunum çözülmedi.

Geri
Yukarı