CS:GO Çık Gir Yaparak Rütbe Kasıyorlar

ValveAdalet

Centipat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, az önce bir maç izlemek istedim, girdim maça globlal vs bu arada her neyse bir baktım aynı rütbedeki kişiler ve bu kişilerden biri giriyor biri çıkıyor böylece terörist takımı kazanıp rütbe atlıyorlar. Şaka gibi, bu nasıl oluyor anlatırsanız sevinirim, ben de yapabilir miyim?
Ekran Görüntüsü (3722).pngEkran Görüntüsü (3718).pngEkran Görüntüsü (3719).pngEkran Görüntüsü (3720).pngEkran Görüntüsü (3721).pngEkran Görüntüsü (3722).pngEkran Görüntüsü (3723).png

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (3725).png
    Ekran Görüntüsü (3725).png
    553,5 KB · Görüntüleme: 130
  • Ekran Görüntüsü (3726).png
    Ekran Görüntüsü (3726).png
    558,5 KB · Görüntüleme: 134
Son düzenleyen: Moderatör:
Yanılmıyorsam bu olaya Vertigo Boost deniliyor. Birkaç kişi Sandbox üzerinden birden fazla CS:GO açıyor ve hesapların aynı lobiye girmesini sağlıyorlar. Çok zahmetli bir iş olduğunu düşünmüyorum.

Yanılmıyorsam bu olaya Vertigo Boost deniliyor. Birkaç kişi Sandbox üzerinden birden fazla CS:GO açıyor ve hesapların aynı lobiye girmesini sağlıyorlar. Çok zahmetli bir iş olduğunu düşünmüyorum.
Aynen hocam benimde aklım o geldi, seviyelerinin aynı olmasıda birbirleriye kolay maç bulmasına yarıyordu sanırsam dimi ?
Her şeyi geçtim o pingler ne öyle server de bozuk sanırım.
Hayır hocam sanırsam aynı bilgisayardan açtıkları için öyle.
Wintrade yapıyorlar sanırım.
O ne hocam ?
Wintrade, siz yapmayınız.
Rütbelerinin aynı olduğunu nereden biliyorsunuz ?
Hocam hayır wintrade değil sanırsam bu internetten baktım wintradeye, bunlar bir giriyor bir çıkıyor diğerlerinin kazanmasını sağlıyor. Kill almıyorlar.
Wintrade yapıyorlar sanırım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bunu yapıyorlarmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı