CS:GO Rütbe Sistemi

nefti

Kilopat
Makaleler
4
Merhaba Technopat. Counter Strike: Global Offensive adlı oyunda 8 rekabetçi maç yaptım ve bunlardan 4 tanesini kazandım. Bu şartlar altında şu anki rütbem sizce nedir? Bir de nasıl ilerlemeliyim? Son 6 maçı nasıl değerlendirmeliyim? Tüm fikirlerinizi, önerilerinizi bekliyorum.

Merhaba Technopat. Counter Strike: Global Offensive adlı oyunda 8 rekabetçi maç yaptım ve bunlardan 4 tanesini kazandım. Bu şartlar altında şu anki rütbem sizce nedir? Bir de nasıl ilerlemeliyim? Son 6 maçı nasıl değerlendirmeliyim? Tüm fikirlerinizi, önerilerinizi bekliyorum.

Rutbe almada sadece kazanma etken değildir, vurduğun adam, aldığın EDO yıldızı vb. şeylerde etkendir. Kalan maçlarıda yenilmeden kazanacağını düşünürsen Nova 2 veya aşağısı bir rutbe alacağını düşünüyorum.

Rutbe almada sadece kazanma etken değildir, vurduğun adam, aldığın EDO yıldızı vb. şeylerde etkendir. Kalan maçlarıda yenilmeden kazanacağını düşünürsen Nova 2 veya aşağısı bir rutbe alacağını düşünüyorum.
4 maçı da takım yüzünden kaybettim. Oyun Bul'dan girdiğim için tanıdık insanlar çıkmıyor. Vurduğum adam da bir maçta en az 8. Fakat EDO yıldızlarım az oluyor maksimum 2 veya 3. Bu şartlar altında yine Nova 2 veya Gümüş mü olur?

Bu arada vurduğum adam maçta en az 8. 20 kişi de vurduğum oluyor. Veya üstü de. Dediğim gibi takım yüzünden kaybediyorum.

4 maçı da takım yüzünden kaybettim. Oyun Bul'dan girdiğim için tanıdık insanlar çıkmıyor. Vurduğum adam da bir maçta en az 8. Fakat EDO yıldızlarım az oluyor maksimum 2 veya 3. Bu şartlar altında yine Nova 2 veya Gümüş mü olur?

Evet öyle olacak malesefki son maçlarınıda yenilirsen gümüş 4 veya 5 de olabilirsin. İyi oynamaya çalış ki Nova 1-2 falan olabilesin.

Bir arkadaş Usta Muhafız 1 olmuş ama o benden kötü oynuyor istatistiklerimizi karşılaştırdığımda.

Benim hesabımda 8-9 maç kazandım hepside 15-20 adam öldürmeyle. Nova 4 rutbe verdi. Arkadaşın nasıl senin istatistiklerine yakın olupda Usta muhafız rutbesini alıyor? Bence seni yemiş arkadaşın :)

Benim hesabımda 8-9 maç kazandım hepside 15-20 adam öldürmeyle. Nova 4 rutbe verdi. Arkadaşın nasıl senin istatistiklerine yakın olupda Usta muhafız rutbesini alıyor? Bence seni yemiş arkadaşın :)
Fotoğraf atabilirim isterseniz. Adam ciddi ciddi Usta Muhafız 1 oldu.

Bunu anlamadım. Eğer bir hata ettiysem affola.

Kötü bir şey söylemek istemedim gerçekten, sadece arkadaşım aldı rutbeyi falan dedin ya o yüzden. Forumda sadece çözüm odaklı yazılar yazılır. Konu normal muhabbete gittiği için öyle yazdım. Kötü bir şey olarak algıladıysan özür dilerim. Kusura bakma.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı