CS:GO çözünürlüğü değiştirince mouse hassasiyeti artıyor

Veysel Koç

Kilopat
Daha fazla  
CS:GO'da çözünürlüğü 1080P'den 1024*768'e alınca sorun yok ama Alt+Tab yapıp oyuna geri dönünce fare inanılmaz hızlanıyor. RAW girişi ile oynadım değişmiyor.

Çözünürlük düşünce farenin gidebileceği piksel sayısı düştüğünden daha hızlı hissedebilirsiniz. Aynı şey arkadaşımın hesabına girince de olmuştu. Ondaki monitör benimkinden daha yüksek çözünürlüktü ve bana inanılmaz hızlı gelmişti. Bu benim şahsi fikrim yani resmi bir bilgi değildir, söylediğim şey yanlış ise gerekli bilgilendirme yapıldığında yazıyı silebilirim.

Çözünürlük düşünce farenin gidebileceği piksel sayısı düştüğünden daha hızlı hissedebilirsiniz. Aynı şey arkadaşımın hesabına girince de olmuştu. Ondaki monitör benimkinden daha yüksek çözünürlüktü ve bana inanılmaz hızlı gelmişti. bu benim şahsi fikrim yani resmi bir bilgi değildir, söylediğim şey yanlış ise gerekli bilgilendirme yapıldığında yazıyı silebilirim.

Oynadığım çözünürlük yıllardır oynadığım çözünürlük. Muhtemelen problem mouse sürücüsünde. Çünkü güncelleme geldikten sonra oldu. Ama yükleyip kaldırınca da düzelmedi. Ondan da kaynaklı olmayabilir. Oyunu silip yeniden yüklüyorum şu an.

Geri
Yukarı