CS:GO Çözünürlük Değiştirince Fare Hassasiyeti Ayarı

MaShTiKa

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar CS:GO'da çözünürlük değiştirince fare hassasiyetide değişiyor. Değişmemesi için yapabileceğim birşey var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı yerden fare hassasiyetini düşürmeyi dene. Fare'den fareye değişe biliyor. Mesela ben bir awp oyuncusu olmama rağmen sensivity 3.03 de oynuyorum. Sensivity ayarıyla biraz oynarsan değişimi görebilirsin.

Şuan sensivity'i tam ayarladım ve değiştirmekde istemiyorum. Çözünürlük değiştirince fare hızlanıyor ama değeri düşürürek aynı hassasiyeti bulmak çok zor. 1366x768'de oynuyorum. 1280x1024'e değiştirmek istiyorum. Hem çözünürlüğü değiştirerek hemde fare hassasiyeti aynı kalmasın yolu yokmu?

Şuan sensivity'i tam ayarladım ve değiştirmekde istemiyorum. Çözünürlük değiştirince fare hızlanıyor ama değeri düşürürek aynı hassasiyeti bulmak çok zor. 1366x768'de oynuyorum. 1280x1024'e değiştirmek istiyorum. Hem çözünürlüğü değiştirerek hemde fare hassasiyeti aynı kalmasın yolu yokmu?
Bilemiyorum. Benim anlamadığım neden çözünürlüğü düşürmek istiyorsun ?

Çünkü oyunda adamlar daha büyük görünüyor ve AWP kullanmayı sevdiğim için zoom çok fazla genişliyor adamı vurmak daha kolay oluyor.

Sırf awp'nin zoomunu kalınlaştırmak içinse oyuna bu kodu yaptılar zaten. Konsola kodu yazarak zoomun derecesini ayarlayabilirsin. İnternette bir çok video var bunun için.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı