CS:GO daha iyi oynamak için ne yapılmalı?

Anil B

Centipat
Daha fazla  
Selamlar. 10 aya yakındır CS:GO oynuyorum. Kendim için bir antrenman yapıyorum neredeyse 8 aydır ama sorun şu artık oynayamıyorum. Oyuna ara vermeyi denedim antrenman süremi arttırdım şu anki rütbem çift keleş zamanında lem çıkıp 10 maç üst üste maç kazandığım oluyordu ama şu anki rankta bile karşımda ki kişilere karşı oynayamıyorum. Günlük 3 saatlik bir antrenman ile oyuna giriyorum ama hiçbir şekilde kendimi geliştiremiyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçen sene lem e kadar yükselmiştim rekabetçide fakat hileler yüzünden 2 klavye parçalayınca oyunu bıraktım şimdi bir gireyim dedim 32'ye 14 bitirdim özellikle profesyonel oyuncuları izleyin çok işe yaramıştı bende.
Güven faktörünüz düzeldiği için normal rakipler gelmiştir 3 maç daha öyle vurursanız rakipler boyut atlıyor malesef. :)

Selamlar. 10 aya yakındır CS:GO oynuyorum. Kendim için bir antrenman yapıyorum neredeyse 8 aydır ama sorun şu artık oynayamıyorum. Oyuna ara vermeyi denedim antrenman süremi arttırdım şu anki rütbem çift keleş zamanında lem çıkıp 10 maç üst üste maç kazandığım oluyordu ama şu anki rankta bile karşımda ki kişilere karşı oynayamıyorum. Günlük 3 saatlik bir antrenman ile oyuna giriyorum ama hiçbir şekilde kendimi geliştiremiyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

8 yıllık oyuncu olarak tavsiyem tepki süreni azalt ve DPI ayarını tam kendine uygun halde oyna ve aimini havaya kaldır.

Sık sık rekabetçi maç at, surf atmayı da unutma. Bir de dedikleri gibi kasmadan oynayabilirsin. Rahat ol.

Selamlar antrenmanımı anlatmadım ama güne 40 dakika surf ile başlıyorum sonra aimbotz haritasında 3K kill alıp sonrasında Fast aim reflex oynuyorum 400 kill aim takip yaptıktan sonra 40 dakika FFA oynayıp 40 dakika retake oynuyorum ve sonrasında mm veya FACEIT giriyorum oyun içi çalıştıklarımı yapabiliyorum ama bunun bir devamı olmuyor bazen çok iyi oynuyorum bazen kötü oyun içi One tap oynuyorum genellikle entry frager rolünde oynamaya çalışıyorum bu sıralar spray transferimi geliştiriyorum ve olumlu yönde gidiyor.
8 yıllık oyuncu olarak tavsiyem tepki süreni azalt ve DPI ayarını tam kendine uygun halde oyna ve aimini havaya kaldır.

DPI 800 sens 1.06 ayarlarımı değiştirmiyorum eski sensim 1.16 olarak kullanıyordum ama biraz fazla geldiği için 2 ay önce 1.06 olarak kullanıyorum aimi nerede tutacağımı biliyorum görüntü ayarları olarak 1280:960 kullanıyorum ve bu çözünürlükte One tap oynuyorum sizce 1024:768 yapıp Black bars mı oynayayım yoksa stratched devam mı edeyim?
Sürekli antrenman yapmak ( CS:GO için) bence bir zülümdür. Zaten yeni hesaba para veren adamlarla yakın güven faktörüne sahipseniz ve aynı maçtaysanız, maçın kaderi bir anda yüksek veya yerlerde olabilir.
hesap 5 yıllık oyunu 2016 da aldım

Son düzenleme:

Dostum adam lemdim diyor sence aimini kafaya koymaz mı bu arada prefire çok önemli sen normal oynarken reflekslerin en iyi ihtimalle 200ms civarı olur ama prefire atarsan tepki süren 8ms e kadar düşer ve güven faktörün ölür.

Dostum adam lemdim diyor sence aimini kafaya koymaz mı bu arada prefire çok önemli sen normal oynarken reflekslerin en iyi ihtimalle 200ms civarı olur ama prefire atarsan tepki süren 8ms e kadar düşer ve güven faktörün ölür.

Selamlar aim koyma ve prefire olayını neredeyse bitirdim diyebilirim uzun süredir çalışıyorum oyun deneyimini ve map bilgimi arttırmam lazım ama hangi maçları izlemem gerektiğini maalesef bilmiyorum.
Güven faktörünüz düzeldiği için normal rakipler gelmiştir 3 maç daha öyle vurursanız rakipler boyut atlıyor malesef. :)
evet garip bir şekilde dmg çıkacağım maça giriyorum karşıya 2 supreme 3 lem veriyor bana 1 dmg kendi takımımda ki oyuncular 6 8 25 gidiyor

Faceit üzerinden profesyonel maçları indirip seyret eğer yapamıyorsan youtube dan izle mm rankı çokta önemli değil topluluk sunucuları da 128 tick pro public sunuculara gir orda alıştırma yap alıştırma yaptıktan sonra faceit gir 1 ay düzenli böyle devam et farkı göreceksin he birde Tabiki aim ve spray maplarini unutma ve ayrıca atölye haritaların da wallhack mapi gibi kodlar var normal haritalarda wallhack ile oynuyorsun onları oyna şöyle bir yararı olur bir yere aim koyarken adamın kafası nereden çıkıyor gözünde canlansın ayrıca training maplarinde genellikle YPRAC maplarinde gir (atölye için) bunları yap 1 aya değişimin çok iyi olacaktır

FACEIT üzerinden profesyonel maçları indirip seyret eğer yapamıyorsan YouTube'dan izle mm rankı çok da önemli değil topluluk sunucuları da 128 tick Pro public sunuculara gir orada alıştırma yap alıştırma yaptıktan sonra FACEIT gir 1 ay düzenli böyle devam et farkı göreceksin he bir de tabii ki aim ve spray maplarini unutma ve ayrıca atölye haritaların da wallhack mapi gibi kodlar var normal haritalarda wallhack ile oynuyorsun onları oyna şöyle bir yararı olur bir yere aim koyarken adamın kafası nereden çıkıyor gözünde canlansın ayrıca training maplarinde genellikle yprac maplarinde gir (atölye için) bunları yap 1 aya değişimin çok iyi olacaktır.

FACEIT geçmek çok daha mantıklı haklısınız solo oyunlarda daha kaliteli insanlar geliyor.
FACEIT üzerinden profesyonel maçları indirip seyret eğer yapamıyorsan YouTube'dan izle mm rankı çok da önemli değil topluluk sunucuları da 128 tick Pro public sunuculara gir orada alıştırma yap alıştırma yaptıktan sonra FACEIT gir 1 ay düzenli böyle devam et farkı göreceksin he bir de tabii ki aim ve spray maplarini unutma ve ayrıca atölye haritaların da wallhack mapi gibi kodlar var normal haritalarda wallhack ile oynuyorsun onları oyna şöyle bir yararı olur bir yere aim koyarken adamın kafası nereden çıkıyor gözünde canlansın ayrıca training maplarinde genellikle yprac maplarinde gir (atölye için) bunları yap 1 aya değişimin çok iyi olacaktır.

Şu konuda sıkıntı çekiyorum aim takipi yapabileceğim bir map önerebilecek var mı? Aim reflex değil de mesela tabanca ve tüfekler ile koşan botlar ile olan bir map.

Son düzenleme:
Bence bu işlerin antrenmanla alakası yok ben hayatımda hiç antrenman yapmadım.Kendine ait croshairini, hassasiyetini, çözünürlüğü ayarlaman lazım bir de alışmak lazım keleş spreye vb.

Bence bu işlerin antrenmanla alakası yok ben hayatımda hiç antrenman yapmadım. Kendine ait croshairini, hassasiyetini, çözünürlüğü ayarlaman lazım bir de alışmak lazım keleş spreye vb.

Hocam 2.2K saat diyorum spray ve tap olayında bilgimin olduğuna inandırmam için ne lazım?

İnternetinizde bir sorun var mı?

Niye?
Bir de bir soru sormak istiyorum oyuna ilk başladığımdan beridir stratched oynuyorum 2017'den beridir One tap oyun tarzını daha çok benimsedim ama yürüyen hedeflere One tap atmakta daha zor oluyor stratched da bu yüzden görüntü ayarlarını değiştirmem lazım mı? 1024.768 Black bars geçersem daha mı iyi olur?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı