CS:GO daha iyi oynamak için ne yapılmalı?

Anil B

Centipat
Daha fazla  
Selamlar. 10 aya yakındır CS:GO oynuyorum. Kendim için bir antrenman yapıyorum neredeyse 8 aydır ama sorun şu artık oynayamıyorum. Oyuna ara vermeyi denedim antrenman süremi arttırdım şu anki rütbem çift keleş zamanında lem çıkıp 10 maç üst üste maç kazandığım oluyordu ama şu anki rankta bile karşımda ki kişilere karşı oynayamıyorum. Günlük 3 saatlik bir antrenman ile oyuna giriyorum ama hiçbir şekilde kendimi geliştiremiyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar. 10 aya yakındır CS:GO oynuyorum. Kendim için bir antrenman yapıyorum neredeyse 8 aydır ama sorun şu artık oynayamıyorum. Oyuna ara vermeyi denedim antrenman süremi arttırdım şu anki rütbem çift keleş zamanında lem çıkıp 10 maç üst üste maç kazandığım oluyordu ama şu anki rankta bile karşımda ki kişilere karşı oynayamıyorum. Günlük 3 saatlik bir antrenman ile oyuna giriyorum ama hiçbir şekilde kendimi geliştiremiyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

Lem e kadar çıktıysanız zaten iyi bir oyuncusunuzdur. Oynayamamanızı bilmiyorum ama, bazen ben de 1-2 hafta boyunca resmen nova 2 gibi oynadığımı biliyorum. Bazen de lemlerle girip karşıdaki lemleri tokatladığımı da biliyorum. Bazen çok iyi oynadığım oluyor, bazen da aşırı kötü oynadığım oluyor. Neden böyle oluyor bilmiyorum ama neredeyse 2 günde bir performansım sürekli değişiyor. Mgeden nova 4'e kadar düşmüştüm bir ara. Art arda girip kaybetmek oyundan soğutuyor. Ara vermek gerekli oluyor bazen. Şu an keleş 2 rankım.

Ekipman farkıda var gecikme süresi ne kadar az olursa o kadar avantajlı olursun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
izleyebilirsin bende bu antrenmanı yapıyorum çok yararlı.

Oyunu açınca maksimum yarım saat bot vur sonra maça gir. İyi oynadıysan maç atmaya devam et, kötü oynadıysan bir yarım saat daha bot vur öyle gir. Nova eloda bile binlerce saati olan oyuncular var. Onlara kıyasla tecrübeniz yetersiz o yüzden olabildiğince çok maç atmalısınız. Emin olun şuan uyguladığınız antrenman teknikleri yetersizdir çünkü o bile tecrübe istiyor. Her gün farklı antrenmanlar yapmaya çalışın. Aynı mapte farklı şekillerde bot vurmaya çalışmak bile sizi geliştirir.

Şanslı olmalısın karşına hile gelmemeli :D :D :D .

Sürekli antrenman yapmak ( CS:GO için) bence bir zülümdür. Zaten yeni hesaba para veren adamlarla yakın güven faktörüne sahipseniz ve aynı maçtaysanız, maçın kaderi bir anda yüksek veya yerlerde olabilir.

Geçen sene lem e kadar yükselmiştim rekabetçide fakat hileler yüzünden 2 klavye parçalayınca oyunu bıraktım şimdi bir gireyim dedim 32'ye 14 bitirdim özellikle profesyonel oyuncuları izleyin çok işe yaramıştı bende.

Geri
Yukarı