CS:GO deagle HS atma alıştırması

Yer
istanbul
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
Deagle la HS alıştırması olarak ne yapmalıyım? Adama crossu koyuyorum içinden geçiyor mermi. Muhtemelen problem bende sadece deagle değil yani kafaya odaklanmam için ne yapmam lazım? Silah fark etmeksizin

Aim botz training haritasını atölyeden indireceksin. Botları hareketlendirip eline deagle alacaksın. Sağa sola rastgele hareket eden adamları vuracaksın.

Desert Eagle ile tam durduğun anda vurman gerekiyor. Çoğu kişi her ne kadar durarak vurduğunu zannetse de ufak hareket ediyor, bu nedenle vuruşta başarılı olamıyor. Durarak vurma meselesi ise çoğunlukla hissiyatla alakalı. Bu hissiyat ise bol bol antrenman yaparak kazanılabilir.

Kafaya sıkarsın da sorun kafaya sıkmakta değil merminin düz gitmesi. Bazen çok şanslı oluyorum kafasına sıktığım gidiyor, bazen 5 kere üst üste kafasına sıkıyorum gitmiyor. Ama Ak- 47'de öyle değil mesela hep hs atarım. Bozuk bu silah.

Sağ ya da sola kayarak vumak için a ya basarak kayarken "a'dan" hızlıca çekip bir "d'ye" basıp koşmayı sıfırlayıp ateş edebilirsin. Biraz pratik ister. Aim için harita oynaman lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı